/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka z dutého vlákna prodloužená, 202 B

Značka:
Množství: 140x220 cm, 1.1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
910
ks
Bez DPH 752 Kč

Batex Přikrývka z dutého vlákna prodloužená, 202 B

Batex Přikrývka z dutého vlákna prodloužená pečuje o váš teplotní komfort v průběhu celé noci a prohloubí váš odpočinek. Tato prošívaná přikrývka vás mile překvapí svou nízkou hmotností a mimořádnou kvalitou zpracování. Jedná se o produkt české firmy Batex, jež dbá na to, aby byly všechny lůžkoviny vyrobeny co nejvíce v souladu s fyziologií zdravého spánku.

Přikrývka s jemnou prošívanou strukturou je plněna kvalitním mykaným dutým vláknem. Výhodou dutého vlákna je jeho takřka nulová prašnost, díky tomu je vhodné i pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach či roztoče. Duté vlákno přirozeně odvádí nadbytečnou vlhkost z povrchu těla, a brání tak nadměrnému pocení během spánku.

Přikrývky a další lůžkoviny plněné dutým vláknem jsou zároveň tvarově a objemově stálé. Mají vysokou hřejivou schopnost a skvěle tepelně izolují. Jsou vhodné pro použití jak v zimě, tak v teplejších měsících a snadno se přizpůsobí vnějším teplotním podmínkám. Povchovým materiálem přikrývky je hustá tkanina ve složení bavlna/polyester, jež je příjemná na dotek.

Přikrývku plněnou dutými vlákny lze bez obav prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také perfektní odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka z dutého vlákna prodloužená, 202 B

Batex Prikrývka z dutého vlákna predĺžená sa stará o váš teplotný komfort v priebehu celej noci a prehĺbi váš oddych. Táto prešívaná prikrývka vás milo prekvapí svojou nízkou hmotnosťou a mimoriadnou kvalitou spracovania. Jedná sa o produkt českej firmy Batex, ktorá dbá na to, aby boli všetky lôžkoviny vyrobené čo najviac v súlade s fyziológiou zdravého spánku.

Prikrývka s jemnou prešívanou štruktúrou je plnená kvalitným mykaným dutým vláknom. Výhodou dutého vlákna je jeho takmer nulová prašnosť, vďaka tomu je vhodná aj pre alergikov a osoby precitlivené na prach či roztoče. Duté vlákno prirodzene odvádza nadbytočnú vlhkosť z povrchu tela a bráni tak nadmernému poteniu počas spánku.

Prikrývky a ďalšie lôžkoviny plnené dutým vláknom sú zároveň tvarovo a objemovo stále. Majú vysokú hrejivú schopnosť a skvele tepelne izolujú. Sú vhodné pre použitie v zime, ale aj v teplejších mesiacoch a ľahko sa prispôsobujú vonkajším teplotným podmienkam. Povrchovým materiálom prikrývky je hustá tkanina v zložení bavlna / polyester, ktorá je príjemná na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Lze prošívanou deku Batex vyprat v pračce?

Je možné vyprat prošívanou přikrývku Batex v pračce? Ano, prošívanou přikrývku Batex lze vyprat v pračce při ...

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz