/    /    /    /    /  

Ayurlabs India Přípravek na akné, Tarika 20 g

Značka:
Množství: 20 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 50 g / 249 Kč
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Kosmetika na akné, Vzorky kosmetiky na čištění pleti, Vzorky prášků a jílů
Hodnocení:
3,0/5 4 hlasy
Cena
119
ks
Bez DPH 98 Kč

Ayurlabs India Přípravek na akné, Tarika 20 g

Tarika Akné Ayurlabs India skvěle pečuje o mastnou problematickou pokožku, aktivně napomáhá hojení akné a eliminuje zánětlivé projevy pleti. Kombinace sušených ajurvédských bylinek o pleť intenzivně pečuje, harmonizuje činnost mazových žláz a zanechává pokožku matnější, čistější a barevně jednotnější.

Prášková maska stabilizuje činnost mazových žláz a současně pokožku dezinfikuje díky obsahu ajurvédských bylin. Ty z problematické pleti šetrně odsávají přebytečný kožní maz, uvolňují zanícené pleťové póry a napomáhají rychlejší regeneraci pupínků. Zároveň chrání pokožku před opětovným výskytem akné.

Pravidelná aplikace pleťové masky zanechává mastnou problematickou pleť zdravější, jemnější a současně sjednocenou a zdravou na pohled. Účinná kombinace bylin současně eliminuje viditelnost stroupků a jizviček po akné. Pokožka je tak čistější a méně náchylná k nadměrnému maštění a tvorbě nedokonalostí.

Tarika

Sypká maska?

Možná jste zvyklí spíše na tradiční krémové matlavé masky. Ty, které nanesete, po chvíli smyjete a je hotovo. Nemusíte nikde nic míchat, ani si masku nějak složitě připravovat. Ale i sypké masky mají své výhody a není jich zrovna málo. V sypké suché formě se totiž nemnoží bakterie, maska se vám tak nemůže zkazit a vydrží mnohem déle jako čerstvá. Krémová forma navíc přispívá k tomu, že maska se nejen kazí, ale také ztrácí postupně svou účinnost. Sypkou masku si vždy připravíte jako čerstvou, stačí jenom zalít troškou vody. 

V sypké masce Tarika najdete sušené ájúrvédské byliny, které stačí skladovat na suchém místě v uzavřené nádobě a tyto si téměř neomezeně dlouho zachovají své účinné vlastnosti. Při každém použití vždy jen odeberte dostatečné množství, ze kterého si hned připravíte čerstvou masku. Získáte tak 100% účinnou ájúrvédskou pomoc pro vaši pleť.

Jak Tariku používat?

Tariku můžete používat, jak často vaše pleť potřebuje. Klidně každý den a klidně každý den i dvakrát, ráno i večer. Jen při tom pamatujte na typ své pleti, suchou a citlivou pokožku může totiž příliš časté používání Tariky podráždit a přesušit. Mastná pokožka bude ale naopak za časté použití ráda, Tarika totiž reguluje mastnotu a zbavuje pokožku přebytečného kožního mazu. Po smytí masky Tarika je pleť jemná, hladká, napnutá a vyhlazená. Tarika pomáhá vysušovat pupínky a zároveň jemně napíná pleť.

Masku si jednoduše připravíte v dlani. Stačí malé množství smíchat s vodou. Konzistenci můžete namíchat spíše tekutější, maska se tak lépe nanáší v opravdu tenké vrstvě a 1 balení Tariky vám i déle vydrží. Nemusíte se ale bát malé učinnosti, maska je totiž velmi účinná i v tenké vrstvě. Po nanesení na pokožku jemně pálí a celkem rychle zasychá. Masku můžete nechat na pokožce libovolně dlouhou dobu, ale je pravda, že po zaschnutí už většinou ztrácí své účinky. Tarika se z pleti velmi dobře smývá, jen si dejte pozor na sněhobíle čisté ručníky, i malé množství prášku totiž barví a zanechává khaki stopy, které jdou ale bez problémů vyprat.

Kdy Tariku používat?

Tarika se skvěle hodí kdykoliv, kdy budete mít pocit, že vaše pleť není úplně v kondici. Když se vám bude klubat nějaká ta neplecha, nebo když se pupínky množí přes noc geometrickou řadou. A nebo když vám nějak přibylo černých teček. Tarika dokáže problematické pleti pomoci bojovat s nedokonalostmi a také urychlí její regeneraci. Pro jemnou a hladkou pleť, která bude zdravím a krásou zářit.

Použití: 1/3 čajové lžičky Tarika Akné prášku nasypte do malé misky, přidejte malé množství vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste v tenké vrstvě na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce vmasírujte. Nechte působit alespoň 25 minut. Důkladně smyjte vlažnou vodou. Aplikujte podle potřeby, u chronického akné i 2x denně.

Upozornění: Mýdlo a krémy na obličej snižují účinnost Tarika Akné. Uhry a pupínky nevytlačujte. Během aplikace Tarika Akné může docházet k mírnému pálení, což ukazuje na probíhající účinek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Achoras Calumas (6 %) , Embelic Myrobalans (5 %) , Taxus Bacata (3 %) , Myristica Officinalis (1,8 %) , Cyprus Rotundous (1,4 %) , Myrobalans (1,2 %) , Myrobalan Bellerica (1,2 %) , Santalum album (1 %) , Curcuma Aromatica (0,5 %) , Embelia Ribes (0,3 %) , Berberis Aristata
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

AyurLabs
32 Lally Tollendal Street
605 001 Pondicherry
Indie
www.ayurlabsindia.com