/    /    /    /  

Kerzenfarm Přírodní čajová svíčka z palmového vosku 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Přírodní svíčky
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
173
ks
Bez DPH 143 Kč

Kerzenfarm Přírodní čajová svíčka z palmového vosku 50 ks

Přírodní čajové svíčky z plamového vosku Kerzenfarm se hodí například do aromalampy, solné lampy nebo jakéhokoli vhodného svícnu. Narozdíl od klasických parafínových svíček neprodukují žádný kouř ani saze a neuvolňují do vzduchu škodlivé látky.

Díky přírodním čajovým svíčkám si doma vytvoříte překrásnou atmosféru, aniž byste vdechovali nebezpečné a zdraví škodlivé látky. Svíčky z palmového vosku navíc lépe hoří a svítí jasnějším plamenem, než svíčky parafínové. Jsou charakteristické dlouhou dobou hoření, hladkou strukturou povrchu a rovnoměrným hořením.

V rámci poptávky po přírodních svíčkách z obnovitelných surovin vyrábí firma Kerzenfarm svíčky ze 100% přírodního stearinu, získaného z palmového oleje z Indonésie a Malajsie. Dodavatelé stearinu se zavázali k udržitelnému ekologickému pěstování a jsou členy RSPO (The Roundtable on Sustainable Palm Oil - Kulatý stůl pro udržitelný palmový olej).

Použití: Čajovou svíčku vložte do aromalampy nebo vhodného svícínku a zapalte. Vždy dbejte, aby byla svíčka na nehořlavém povrchu!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vosk z palmového oleje
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový

Výrobce

Kerzenfarm Hahn
Dorfstrasse 21
25596 Nienbüttel
Německo
tel: 04-827-99-900
www.kerzenfarm.com