/    /    /    /  

Saloos Pro děti 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Saloos Pro děti 10 ml

Saloos Pro děti je směs esenciálních olejů v lékopisné kvalitě. Tato vonná kompozice byla vytvořena tak, aby jednotlivé složky působily ve vzájemném souladu a harmonii. Výhodou éterických olejů je jejich komplexní účinek na psychické i fyzické aspekty lidského organismu a jejich kombinovatelnost, kterou lze přizpůsobit přesně na míru vašim požadavkům.

Tato variace esenciálních olejů je sestavena k provonění dětského pokoje. Působí velice zklidňujícím dojmem a naplní dětský pokojíček jemnou nevtíravou vůní. Ve směsi převažují citrusové plody s revitalizačním účinkem na tělo i mysl, které dodávají energii a osvěžují.

Svěží tóny eukalyptu účinně neutralizují nepříjemné pachy a spolu s exotickým pomerančem a sladkou mandarinkou vytvářejí svěží kompozici, která má mírně stimulační efekt a podporuje soustředění. Směs je doplněna omamným bergamotem a jemnou mátou kadeřavou.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Pro děti 10 ml

Saloos Pre deti je zmes esenciálnych olejov v liekopisnej kvalite. Táto vonná kompozícia bola vytvorená tak, aby jednotlivé zložky pôsobili vo vzájomnom súlade a harmónii. Výhodou éterických olejov je ich komplexný účinok na psychické aj fyzické aspekty ľudského organizmu a ich kombinovateľnosť, ktorú je možné prispôsobiť presne na mieru vašim požiadavkám.

Táto variácia esenciálnych olejov je zostavená na prevoňanie detskej izby. Pôsobí veľmi upokojujúcim dojmom a naplní detskú izbičku jemnou nevtieravou vôňou. V zmesi prevažujú citrusové plody s revitalizačným účinkom na telo i myseľ, ktoré dodávajú energiu a osviežujú.

Svieže tóny eukalyptu účinne neutralizujú nepríjemné pachy a spolu s exotickým pomarančom a sladkou mandarínkou vytvárajú sviežu kompozíciu, ktorá má mierne stimulačný efekt a podporuje sústredenie. Zmes je doplnená omamným bergamotom a jemnou mätou kučeravou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz