/    /    /    /  

Energy Probiosan 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
353
ks
Bez DPH 307 Kč

Energy Probiosan 90 kapslí

Kapsle Energy Probiosan harmonizují zažívání a podporují zdravou střevní mikroflóru díky obsahu mléčných bakterií a sladkovodní řasy chlorelly. Nejenom, že udržují zažívání zdravé, ale také dodávají tělu potřebné živiny, navozují pocit plného žaludku a podporují správné a pravidelné vyprazdňování.

Kombinace mléčných bakterií a řasy chlorelly podporuje zdraví střevní mikroflóry, zamezuje vzniku bakterií způsobujících zácpu, průjem i jiné střevní problémy. Je také vhodným potravinovým doplňkem při užívání antibiotik či hormonální antikoncepce, neboť skvěle regeneruje střevní mikroflóru. Vysoký obsah sladkovodní řasy snadno navodí pocit plného žaludku, eliminuje potřebu přejídat se a mírní chuť na sladké.

Kapsle Probiosan nejenom harmonizují zažívání a podporují zdraví střev, současně tělo detoxikují a zbavují škodlivých látek usazených ve střevech. Jsou tak skvělým pomocníkem při alergiích i únavě, nadměrnému stresu i psychické zátěži.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně, vydatně zapijte vodou. Po třítýdenní kúře udělejte týden pauzu a poté pokračujte.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Energy Probiosan 90 kapslí

Kapsuly Energy Probiosan harmonizujú zažívanie a podporujú zdravú črevnú mikroflóru vďaka obsahu mliečnych baktérií a sladkovodnej riasy chlorelly. Udržiavajú zažívanie zdravé a dodávajú telu potrebné živiny, navodzujú pocit plného žalúdka a podporujú správne a pravidelné vyprázdňovanie.

Kombinácia mliečnych baktérií a riasy chlorelly podporuje zdravie črevnej mikroflóry, zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich zápchu, hnačku a iné črevné problémy. Je takisto vhodným potravinovým doplnkom pri užívaní antibiotík či hormonálnej antikoncepcie, pretože vynikajúco regeneruje črevnú mikroflóru. Vysoký obsah sladkovodnej riasy ľahko navodí pocit plného žalúdka, eliminuje potrebu prejedať sa a mierni chuť na sladké.

Kapsuly Probiosan nielenže harmonizujú zažívanie a podporujú zdravie čriev, no súčasne telo detoxikujú a zbavujú škodlivých látok usadených v črevách. Sú tak vynikajúcim pomocníkom pri alergiách a únave, nadmernom strese aj psychickej záťaži.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Je Probiosan určen také pro těhotné a kojící ženy?

Může Probiosan Energy užívat také kojící žena? Ano, Probiosan je vhodný i pro kojící ženy, jelikož obsahuje ...

Obsahuje Probiosan laktózu?

Může kapsle Probiosan Energy užívat též osoba s intolerancí laktózy a alergií na mléko? Kapsle Probiosan ...

Vlastnosti

Složení: Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa, Inulin, Mléčné bakterie, Želatina
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz