/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Propolis bio

Značka:
Množství: 90 kapslí, 20 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Včelí produkty
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
270
ks
Bez DPH 235 Kč

Nástroje Zdraví Propolis bio

Kapsle s obsahem čistého propolisu působí jako účinná přírodní dezinfekce. Mimo to propolis podporuje činnost imunitního systému, urychluje regeneraci drobných poranění a chrání organismus před nepříznivými vlivy.

Propolis obsahuje vzácné kyseliny a další látky, které mají výborné dezinfekční účinky. Také aktivně napomáhá regeneraci pokožky i sliznice a je proto i výborným pomocníkem při ošetřování drobných ranek.

Propolis je výborným pomocníkem při bolestech zubů a působí jako prevence při pravidelném výskytu aftů. Díky vysokému obsahu protizánětlivých látek posiluje imunitu celého organismu a činí ho odolnějším vůči nepříznivým vnějším vlivům a zátěžovým situacím.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte vydatným množstvím vody.

Upozornění: Neužívejte, pokud máte alergii na včelí produkty! Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Propolis bio

Kapsuly s obsahom čistého propolisu pôsobia ako účinná prírodná dezinfekcia. Okrem toho propolis podporuje činnosť imunitného systému, urýchľuje regeneráciu drobných poranení a chráni organizmus pred nepriaznivými vplyvmi.

Propolis obsahuje vzácne kyseliny a ďalšie látky, ktoré majú výborné dezinfekčné účinky. Takisto aktívne napomáha pri regenerácii pokožky a sliznice a je preto výborným pomocníkom aj pri ošetrovaní drobných raniek.

Propolis je taktiež výborným pomocníkom pri bolestiach zubov a pôsobí ako prevencia pri pravidelnom výskyte áft. Vďaka vysokému obsahu protizápalových látok posilňuje imunitu celého organizmu a zodolňuje ho voči nepriaznivým vonkajším vplyvom a záťažovým situáciám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz