/    /    /    /  

Propolis, extrakt 25 ml

Značka:
Množství: 25 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Včelí produkty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
85
ks
Bez DPH 70 Kč

Propolis, extrakt 25 ml

Propolis neboli včelí tmel je směs pryskyřic, vosku, éterických olejů a dalších biologicky aktivních přírodních látek. Suroviny na tvorbu propolisu sbírají včely na rostlinách, které tvoří pryskyřičné látky. Už při samotném sběru do něj přidávají výměšky ze svých žláz a začíná přeměna tohoto přírodního zázraku.

Nejúčinnější je v kombinaci s lihem, který zesiluje jeho přírodní antiseptické a antivirové vlastnosti. Propolis zvyšuje odolnost organismu a urychluje jeho rekonvalescenci, užívá se proto v chřipkovém období, ale také jako podpůrný prostředek při rekonvalescenci po těžších onemocněních či operacích.

Propolis je vynikajícím pomocníkem při všech zánětlivých onemocněních v těle. Urychluje hojení aftů, působí anesteticky při bolení zubů, či bolestech v krku. Pomáhá i zmírňovat průběh zánětů ledvin, močového měchýře či prostaty. Zlepšuje trávicí funkci a odstraňuje problémy se zažíváním.

Skladování: Skladujte při teplotě do 15 °C.

Dávkování: Užívejte 8–20 kapek 2-3krát denně. Vzhledem k vysoké koncentraci alkoholu doporučujeme přípravek zředit vodou v poměru 1:1. Případný zákal není na závadu.

Upozornění: Doplněk není vhodný pro osoby alergické na včelí produkty a pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem.

Propolis, extrakt 25 ml

Propolis, čiže včelí tmel, je zmes živíc, vosku, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych prírodných látok. Suroviny na tvorbu propolisu zbierajú včely na rastlinách, ktoré tvoria živicové látky. Už pri samotnom zbere doň pridávajú výlučky zo svojich žliaz a začína premena tohto prírodného zázraku.

Najúčinnejšia je v kombinácii s liehom, ktorý zosilňuje jeho prírodné antiseptické a antivírusové vlastnosti. Propolis zvyšuje odolnosť organizmu a urýchľuje jeho rekonvalescenciu, užíva sa preto v chrípkovom období, ale aj ako podporný prostriedok pri rekonvalescencii po ťažších ochoreniach či operáciách.
 
Propolis je vynikajúcim pomocníkom pri všetkých zápalových ochoreniach v tele. Urýchľuje hojenie áft, pôsobí anesteticky pri bolestiach zubov, či bolestiach v krku. Pomáha aj zmierňovať priebeh zápalov obličiek, močového mechúra či prostaty. Zlepšuje tráviacu funkciu a odstraňuje problémy so zažívaním.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné