/    /    /    /  

Sonett Prostředek na čištění podlah 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na podlahy
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Sonett Prostředek na čištění podlah 500 ml

Prostředek na čištění podlah Sonett je vhodný nejen pro pravidelnou údržbu dřevěných podlah, ale je také výborným pomocníkem pro konzervaci dřeva. Obsažené přírodní vosky dřevo ochrání před poškozením a navíc oživí jeho barvu. Díky tomu se koncentrát hodí na lakované, voskované i neošetřené povrchy.

Prostředek na čištění podlah můžete použít nejen k čištění dřevěných podlah a dřevěného nábytku a obložení, ale také na korek či laminát. Díky jednoduchému přírodnímu složení jsou nečistoty účinně odstraněny a zároveň je dřevěný povrch ošetřen a zakonzervován za pomoci vosků. Ty na povrchu vytvoří lehký ochranný film, který chrání dřevo před poškrábáním, a také mu dodají lesk a barevné oživení.

Díky složení s přírodními vosky je prostředek šetrný nejen k čištěnému povrchu a k jemné pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Do 5 litrů vody přidejte 5 ml koncentrátu. Nepoužívejte nezředěné!

Upozornění: Přípravek může ztmavit odstín neošetřených dřevěných povrchů, proto před použitím vyzkoušejte na části povrchu. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Prostředek Sonett na čištění podlah na lakované parkety

Chci se zeptat, zda lze prostředek na čištění podlah Sonett použít i na lakované parkety. Ano, prostředek na ...

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Uhličitan draselný (1-5 %) , Šelakový vosk, Karnaubský vosk, Vosk ze škumpy (1-5 %) , Zmýdelněný kukuřičný olej (1-5 %) , Rostlinný alkohol, Rostlinný glycerin, Voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz