/    /    /    /    /  

Bio-D Prostředek na mytí nádobí 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 l / 398 Kč
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
82
ks
Bez DPH 68 Kč

Bio-D Prostředek na mytí nádobí 750 ml

Prostředek na mytí nádobí Bio-D účinně odstraňuje mastnotu i připečené nečistoty a zbytky jídla, zároveň je šetrný k pokožce rukou a zbytečně ji nenamáhá. Jemné přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů lze využít jak pro mytí nádobí, tak i jako univerzální prostředek pro odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Prostředek pro mytí nádobí spolehlivě odmašťuje špinavé nádobí, příbory i sklenice, odstraňuje zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí perfektně čisté a lesklé. Složení s rostlinnými pěnidly je účinné a současně jemné k pokožce rukou, zbytečně ji nevysušuje ani nedráždí a je tak bez problému snášeno i alergiky.

Použití: Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě a použijte k umytí nádobí. V případě silnějšího znečištění naneste přímo na špinavý povrch. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Prostředek na mytí nádobí 750 ml

Prostriedok na umývanie riadu Bio-D účinne odstraňuje mastnotu aj pripečené nečistoty a zvyšky jedla, zároveň je šetrný k pokožke rúk a zbytočne ju nenamáha. Jemné prírodné zloženie na báze rastlinných tenzidov možno využiť ako pre umývanie riadu, tak aj ako univerzálny prostriedok pre odmastenie povrchov v celej domácnosti.

Prostriedok na umývanie riadu spoľahlivo odmasťuje špinavý riad, príbory i poháre, odstraňuje zaschnuté zvyšky jedla a zanecháva riad perfektne čistý a lesklý. Zloženie s rastlinnými penidlami je účinné a súčasne jemné k pokožke rúk, zbytočne ju nevysušuje ani nedráždi a je tak bez problému znášané aj alergikmi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (>30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky, Chlorid sodný, Citrát sodný
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz