/    /    /    /    /  

AlmaWin Prostředek na nádobí, bio rakytník & bio mandarinka 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 99 Kč
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí, Vzorky ekodrogerie
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

AlmaWin Prostředek na nádobí, bio rakytník & bio mandarinka 100 ml

Tekutý prostředek na nádobí AlmaWin s příjemnou vůní mandarinky a rakytníku účinně odstraňuje mastnotu, ale i přischlé a připečené nečistoty z nádobí, sporáků, grilů, dlaždiček a dalších povrchů v kuchyni.

Tekutý prostředek je natolik účinný díky obsahu rostlinných tenzidů, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta spolehlivě odstraní přischlé nečistoty, připálené zbytky jídla i odolnou mastnotu.

O příjemnou vůni se postarají éterické oleje z mandarinky a pomeranče a zpříjemní vám tak mytí nádobí. Díky přírodnímu složení je mycí prostředek šetrný jak k pokožce rukou, tak k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Použití: Malé množství koncentrátu rozmíchejte v teplé vodě. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prostředek na nádobí, bio rakytník & bio mandarinka 100 ml

Tekutý prostriedok na riad AlmaWin s príjemnou vôňou mandarínky a rakytníka účinne odstraňuje mastnotu, ale aj zaschnuté a pripečené nečistoty z riadu, sporákov, grilov, dlaždičiek a ďalších povrchov v kuchyni.

Tekutý prostriedok je natoľko účinný vďaka obsahu rastlinných tenzidov, ktoré pri kontakte s vodou vytvoria jemnú penu. Tá spoľahlivo odstráni zaschnuté nečistoty, pripálené zvyšky jedla a odolnú mastnotu.

O príjemnú vôňu sa postarajú éterické oleje z mandarínky a pomaranča a spríjemnia vám tak umývanie riadu. Vďaka prírodnému zloženiu je umývací prostriedok šetrný ako k pokožke rúk, tak k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Éterický olej z mandarinky, Éterický olej z pomeranče, Limonen
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de