/    /    /    /    /  

Sonett Prostředek na nádobí měsíček 300 ml

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 119 Kč 120 ml / 35 Kč
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí, Vzorky ekodrogerie
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Sonett Prostředek na nádobí měsíček 300 ml

Jemný prostředek na nádobí Sonnet s výtažky z měsíčku lékařského je mimořádně účinný vůči mastnotě a nečistotám, ale zároveň šetrný k pokožce rukou, kterou zbytečně nevysušuje a nedráždí. Díky rostlinným tenzidům si spolehlivě poradí i s připečenou špínou.

Prostředek na nádobí využívá síly přírodních tenzidů, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta účinně rozpustí mastnotu, přischlé zbytky jídla i připečené nečistoty. Navíc, o příjemnou vůni se postarají esenciální oleje z pomerančové kůry a bergamotu.

Díky jednoduchému přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je prostředek účinný a zároveň šetrný nejen k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Bez obav ho tak mohou používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě, nebo naneste přímo na houbičku. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

parádní | 29.9.2015 19:56:04 | Tereza

Jsem z něj nadšená - umyje parádně - mastné, zaschlé, dokonce i připálený tuk jde krásně dolů i pokud mám v houbičce malé množství přípravku (jedno zmáčknutí pumpičky vystačí na půlku plného dřezu) .. troufám si tvrdit, že je srovnatelný (ne-li lepší) než Jar, který jsme používali dříve. A opravdu krásně voní :)

Doporučuji | 11.8.2014 16:23:26 | Aneta T.

Příjemný vůně, umyje i větší mastnostu.

Super | 10.2.2016 20:22:56 | Lucie

Naprostý souhlas s níže napsaným, krásně voní a funguje!

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Kokosový alkoholsulfát (5-15 %) , Měsíček1) (1 %) , Rostlinný alkohol, Citráty, Sůl, Éterický olej z pomeranče1), Éterické oleje z bergamotu1), Vonné příměsi1), Voda
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz