/    /    /    /    /  

Klar Prostředek na nádobí Sensitive 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1,5 l / 175 Kč 500 ml / 75 Kč
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí, Vzorky ekodrogerie
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Klar Prostředek na nádobí Sensitive 125 ml

Prostředek na nádobí Klar bez přidaných vonných esencí je nejen účinným pomocníkem při odstraňování připečených nečistot a mastnoty, ale je zároveň šetrný k vašim rukám. Díky přírodnímu složení je mycí prostředek ohleduplný i k samotnému životnímu prostředí.

Lauryl Polyglucose je přírodní tenzid vyrobený z kokosového či palmového oleje. Jeho jemná pěna účinně odstraní nečistoty a mastnotu, aniž by vysušovala pokožku rukou. Navíc, tento rostlinný tenzid se při kontaktu s vodou přeměňuje na snadno rozložitelné látky, takže nezatěžuje životní prostředí.

Mycí prostředek Klar má hodnotu pH 7, tudíž ho mohou bez obav používat i alergici či osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Zhruba 2 ml koncentrátu nalijte do teplé vody. Pokud je nádobí více znečištěné, aplikujte koncentrát přímo na nečistotu. Omyjte čistou vodou.

Klar Prostředek na nádobí Sensitive 125 ml

Prostriedok na riad Klar bez pridaných vonných esencií je nielen účinným pmocníkom pri odstraňovaní pripečených nečisôt a mastnoty, ale je zároveň šetrný i k vašim rukám. Vďaka prírodnému zloženiu je umývací prostriedok ohľaduplný aj k samotnému životnému prostriedu.

Lauryl Polyglucose je prírodný tenzid vyrobený z kokosového či palmového oleja. Jeho jemná pena účinne odstráni nečistoty a mastnotu bez toho, aby vysušovala pokožku rúk. Navyše, tento rastlinný tenzid sa pri kontakte s vodou premieňa na ľahko rozložiteľné látky, takže nezaťažuje životné prostredie.

Umývací prostriedok Klar má hodnotu pH 7, a teda ho môžu bez obáv používať aj alergici, či osoby s citlivou pokožkou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Lactic Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de