/    /    /    /    /  

Klar Prostředek na nádobí Sensitive 1,5 l

Značka:
Množství: 1,5 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 125 ml / 35 Kč 500 ml / 75 Kč
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
175
ks
Bez DPH 145 Kč

Klar Prostředek na nádobí Sensitive 1,5 l

Prostředek na nádobí Klar bez přidaných vonných esencí je nejen účinným pomocníkem při odstraňování připečených nečistot a mastnoty, ale je zároveň šetrný k vašim rukám. Díky přírodnímu složení je mycí prostředek ohleduplný i k samotnému životnímu prostředí.

Lauryl Polyglucose je přírodní tenzid vyrobený z kokosového či palmového oleje. Jeho jemná pěna účinně odstraní nečistoty a mastnotu, aniž by vysušovala pokožku rukou. Navíc, tento rostlinný tenzid se při kontaktu s vodou přeměňuje na snadno rozložitelné látky, takže nezatěžuje životní prostředí.

Mycí prostředek Klar má hodnotu pH 7, tudíž ho mohou bez obav používat i alergici či osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Zhruba 2 ml koncentrátu nalijte do teplé vody. Pokud je nádobí více znečištěné, aplikujte koncentrát přímo na nečistotu. Omyjte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Prostředek na nádobí Sensitive 1,5 l

Prostriedok na riad Klar bez pridaných vonných esencií je nielen účinným pmocníkom pri odstraňovaní pripečených nečisôt a mastnoty, ale je zároveň šetrný i k vašim rukám. Vďaka prírodnému zloženiu je umývací prostriedok ohľaduplný aj k samotnému životnému prostriedu.

Lauryl Polyglucose je prírodný tenzid vyrobený z kokosového či palmového oleja. Jeho jemná pena účinne odstráni nečistoty a mastnotu bez toho, aby vysušovala pokožku rúk. Navyše, tento rastlinný tenzid sa pri kontakte s vodou premieňa na ľahko rozložiteľné látky, takže nezaťažuje životné prostredie.

Umývací prostriedok Klar má hodnotu pH 7, a teda ho môžu bez obáv používať aj alergici, či osoby s citlivou pokožkou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Lactic Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de