/    /    /    /  

Klar Prostředek na vodní kámen 280 g

Značka:
Množství: 280 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně, Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

Klar Prostředek na vodní kámen 280 g

Prostředek na vodní kámen Klar účinně a zároveň šetrně odstraňuje vodní kámen, vápenaté usazeniny i rez. Díky přírodnímu složení je nečistota šetrně odstraněna a nedochází tak k poškození čištěného povrchu.

Kyselina citronová účinně rozpouští vodní kámen, odstraňuje usazené nečistoty i stopy po rzi, aniž by narušovala povrch. Prostředek na vodní kámen tak můžete bez obav použít na smaltované povrchy, na nerez, ale také na kachličky i sprchové hlavice.

Použití: Prostředek na vodní kámen můžete přidat k prášku do myčky či do pračky. Prostředek je vhodný i k čištění rychlovarných konvic, kávovarů, sprchových hlavic a jiných povrchů. Podle míry znečištění rozpusťte 20-40 g prášku v 1 litru vody, nalijte na znečištěnou plochu a nechte alespoň 10 minut působit. Poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Prostředek na vodní kámen 280 g

Prostriedok na vodný kameň účinne a šetrne odstraňuje vodný kameň, vápenaté usadeniny aj hrdzu. Vďaka prírodnému zloženiu je nečistota šetrne odstránená a nedochádza k poškodeniu čisteného povrchu.

Kyselina citrónová účinne rozpúšťa vodný kameň, odstraňuje usadené nečistoty aj stopy po hrdzi bez toho, aby narušovala povrch. Prostriedok na vodný kameň tak môžete bez obáv použiť na smaltované povrchy, nerez, ale tiež na kachličky aj sprchové hlavice.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citric Acid
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de