/    /    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Cedr

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Éterické oleje A - D, Difuzéry do bytu
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Cedr

Difuzer Florame s vůní cedru má nasládle dřevitou vůni. Působí antisepticky a jemně dezinfikuje vzduch. Pomáhá při rýmě, bronchitidě a dalších problémech s dýcháním. Uklidňuje a harmonizuje nervový systém. Zvyšuje fyzickou i psychickou aktivitu. Při použití přímo na pokožku povzbuzuje činnost lymfatického systému a zmírňuje tak otoky končetin a vyhlazuje celulitidu.

Difuzér je ideální do menších prostor. Jeho vůně účinně odpuzuje obtížný hmyz, je proto výborný do skříní proti molům, či na odpuzování komárů v horkých letních nocích. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní například interiér auta, ale i toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cedrus atlantica1)
1) Organic agriculture
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, hojení ran a zánětů, posílení srdeční činnosti
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com