/    /    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Citron

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Éterické oleje A - D, Difuzéry do bytu
Certifikáty: AGRICULTURE BIOLOGIQUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Citron

Vůně citronového difuzeru Florame má výrazné osvěžující a povzbuzující účinky. Dodává tělu příliv nové energie, harmonizuje psychiku a navozuje pocity štěstí a pohody. Je proto výborný při namáhavé psychické či fyzické činnosti. Pomáhá také zmírňovat bolesti hlavy a průvodní příznaky migrény. Při použití na pokožku v ředěné podobě aktivuje činnost lymfatického systému a detoxikuje tělo od 
usazených škodlivých látek. Díky tomu zlepšuje i vzhled celulitidy.

Difuzér je ideální do menších prostor. Je vhodný pro použití do celé domácnosti, ale jeho povzbuzující schopnosti z něj dělají vynikajícího aromaterapeutického pomocníka do pracoven, studoven a dalších míst, které vyžadují zvýšenou psychickou koncentraci. Účinně také neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní i interiér auta, skříň, i toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Tento olej je fotosenzitivní. Po aplikaci na pokožku proto nevystavujte pleť přímému slunci nebo soláriu po dobu 12 hodin. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lemon Peel (Citrus limonum)1)
1) Organic agriculture
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, snížení krevního tlaku, žaludeční problémy , zralá pleť
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com