/    /    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Citronella

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Éterické oleje A - D, Difuzéry do bytu
Certifikáty: AGRICULTURE BIOLOGIQUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Citronella

Vůně difuzeru Florame Citronella má výborné antiseptické a antibakteriální účinky. Čistí a dezinfikuje vzduch. Příjemné bylinné aroma podobné meduňce s výraznějším citronovým podtónem navozuje pocit pohody a uklidňuje tělo i mysl. Působí harmonicky na zažívací trakt a podporuje trávení. Citronelový éterický olej při použití na pokožku v ředěné podobě uvolňuje namožené svaly a snižuje bolestivost kloubů.

Difuzér je ideální do menších prostor. Jeho osvěžující vůně posiluje schopnost koncentrace a dodává energii. Výborně také odpuzuje nepříjemný hmyz. Provoněným místnostem se budou už z dálky vyhýbat komáři, moli i mouchy. Účinně též neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní i interiér auta, skříň, či toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citronellal, Geraniol, Citronellol, Methyl - iso - eugenol, Geranylacetát
i
i

aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com