/    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Citrusy

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Směsi éterických olejů, Difuzéry do bytu
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Citrusy

Difuzér Florame obsahuje osvěžující směs citrusových éterických olejů z hořkého pomeranče, tangerinky a bergamotu, které spolu s ylang-ylang a mátou peprnou tvoří unikátní vonnou kompozici. Vůně povzbuzuje mozkovou činnost a dobíjí energií unavenou mysl i tělo. Navozuje pocity pohody, štěstí a aromaterapeuticky působí blahodárně i při depresivních a úzkostlivých stavech. Má výborné účinky také na dětskou psychiku. Při použití v zředěné formě přímo na pokožku prokrvuje, regeneruje, vyhlazuje drobné nerovnosti a pomáhá zlepšovat stav celulitidy.

Difuzér je ideální do menších prostor. Je vhodný pro použití do celé domácnosti, ale pro své harmonizující a povzbuzující účinky je vynikající především do dětských pokojíčků, školních tříd, nebo na pracoviště se zvýšenou psychickou či fyzickou zátěží. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy, a hodí se proto i k provonění interiéru auta, či toalety.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Tento olej je fotosenzitivní. Po aplikaci na pokožku proto nevystavujte pleť přímému slunci nebo soláriu po dobu 12 hodin. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Nobilis1), Citrus Aurantium Dulcis1), Citrus aurantium amara, Citrus Aurantium Bergamia1), Mentha piperita1), Cananga Odorata1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com