/    /    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Lavadin

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Éterické oleje K - L, Difuzéry do bytu
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Lavadin

Difuzer Florame Lavandin s vůní levandule příjemně provoní celou vaši domácnost a přenese vaši mysl na prosluněnou francouzskou Provence. Jeho aroma uklidňuje tělo i mysl, odplavuje stres a navozuje pocit štěstí a pohody. Tento éterický olej se jako jeden z mála může používat na pokožku v neředěné podobě. Podporuje hojení a uklidňuje podrážděnou problematickou pleť. Prohřívá a uvolňuje svaly a snižuje bolestivost kloubů.

Levandule pomáhá při problémech s nespavostí, bolestech hlavy a migrénách. Její vůně odpuzuje moly, a je proto výborným pomocníkem v boji proti nim do šatních skříní. Difuzér je ideální do menších prostor, účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní interiér auta, či toaletu. Vzhledem k jeho uklidňujícím účinkům působí bezvadně také při použití v ložnicích a dětských pokojích.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com