/    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Máta - Citron

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Směsi éterických olejů, Difuzéry do bytu
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Máta - Citron

Provensálský difuzér Florame s vůní citronu a máty provoní celou vaši domácnost a dotvoří dokonalý pocit čistoty a harmonie. Působí protizánětlivě a antibakteriálně, účinně čistí a dezinfikuje vzduch. Osvěžuje a energizuje unavené tělo i mysl. Podporuje činnost mozku a pomáhá při bolestech hlavy či migrénách.

Při použití éterického oleje na pokožku v ředěné formě podporuje detoxikaci, prokrvuje a urychluje vyplavování škodlivin a usazenin z těla. Redukuje celulitidu a vyhlazuje drobné pleťové nedokonalosti. Difuzér je ideální do menších prostor. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy, a hodí se proto i k provonění interiéru auta, či toalety.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Tento olej je fotosenzitivní. Po aplikaci na pokožku proto nevystavujte pleť přímému slunci nebo soláriu po dobu 12 hodin. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mentha Piperita1), Citrus Limonum1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com