/    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Skořice - Pomeranč

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Směsi éterických olejů, Difuzéry do bytu
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Skořice - Pomeranč

Provensálský difuzér Florame s vůní skořice a pomeranče navozuje pohodovou a radostnou náladu. Jeho vůně působí hřejivě a povzbudivě. Je proto výborný především pro zimní měsíce, báječně dotváří vánoční atmosféru. Povzbuzuje psychickou i fyzickou aktivitu, působí antidepresivně a dokonce mírně afrodiziakálně.

Éterický olej dezinfikuje a čistí vzduch a je výborný pomocník při nachlazeních a infekčních onemocněních. Pomáhá také při problémech s pozorností a je tedy vhodný pro studenty či duševně pracující. Navíc účinně neutralizuje nepříjemné pachy a hodí se proto i k provonění interiéru auta či toalety. Difuzér je ideální zejména do menších prostor.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Upozornění: Tento olej není vhodný k použití na pokožku ani ve zředěné formě. Skořice má velmi silné prokrvující účinky a může nepříjemně podráždit pokožku. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Dulcis1), Cinnamomum Zeylanicum1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com