/    /    /    /    /  

Numi Puerh Chocolate Pu-erh

Značka:
Množství: 1 ks, 2,2 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 16 ks, 35,2 g / 139 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Puery, BIO čaje
Certifikáty: KOSHER
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Před
slevou
13 Kč
Cena
10
ks
Bez DPH 9 Kč
13 bodů ks

Numi Puerh Chocolate Pu-erh

Puerh čaj je tradiční starodávný čínský čaj sbíraný v oblasti Yunnan v Číně. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou a plnou chuť čaje. Čokoládový čaj Numi kombinuje plnou chuť černého čaje puerh a rooibos s bio kakaem. Vanilkové lusky a pomerančová kůra dodávají čaji sladkost. Exotické koření, muškátový oříšek a skořice, štiplavě doplňují hřejivou sladkou chuť kakaa.

Čaje Numi jsou vyráběny z kvalitních ingrediencí v bio kvalitě. Přináší autentickou chuť originálních složek. Díky tomu si můžete opravdu vychutnat jemnou a plnou chuť originálního čaje. Černý čaj a bio kakao jsou navíc plné antioxidantů, které předchází předčasnému stárnutí organismu a přispívají k našemu celkovému zdraví.

Příprava: Pro přípravu vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte sáček čaje horkou vodou a nechte vylouhovat 3 - 5 minut. Zamíchejte, kousky čokolády se mohou usazovat na dně.

Tip: Zapomeňte na tradiční tabulkovou čokoládu. V nové době se čokoláda pije s čajem.

Numi Puerh Chocolate Pu-erh

Pu-erh čaj je tradičný starodávny čínsky čaj zbieraný v oblasti Yunnan v Číne. Lístky čaju sú fermentované unikátnym spôsobom, ktorý zaručuje zemitú a plnú chuť. Čokoládový čaj Numi kombinuje plnú chuť čierneho čaju pu-erh a rooibos s bio kakaom. Vanilkové struky a pomarančová kôra dodávajú čaju sladkosť. Exotické korenie, muškátový oriešok a škorica ostro dopĺňajú hrejivú sladkú chuť kakaa.

Čaje Numi sú vyrábané z kvalitných ingrediencií v bio kvalite. Prinášajú autentickú chuť originálnych zložiek. Vďaka tomu si môžete skutočne vychutnať jemnú a plnú chuť originálneho čaju. Čierny čaj a bio kakao sú navyše plné antioxidantov, ktoré predchádzajú predčasnému starnutiu organizmu a prispievajú k nášmu celkovému zdraviu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kakaový prášek1), Verified Fair Labor čaj pchu er1), Vanilkové lusky1), Rooibos1), Skořice1), Pomerančová kůra1), Muškátový oříšek1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com