/    /    /    /    /  

Numi Puerh Emperor's Pu-erh 1 ks, 2 g

Značka:
Množství: 1 ks, 2 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 16 ks, 32 g / 139 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Puery, BIO čaje
Certifikáty: KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
13
ks
Bez DPH 11 Kč
13 bodů ks

Numi Puerh Emperor's Pu-erh 1 ks, 2 g

Emperor's Puerh čaj Numi je tradiční starodávný čínský čaj sbíraný v oblasti Yunnan v Číně. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou a plnou chuť čaje. Nápoj z Puerh je jemný, vláčný, se zemitou příchutí. Tento bohatý čaj s originální chutí nahradí ranní kávu i jiné kofeinové nápoje.

V tradiční čínské medicíně je Puerh považován za výbornou léčivku. Díky vysokému obsahu teinu podporuje Puerh spalování uložených tuků, zrychluje metabolismus a dodává tělu energii. Pravidelná konzumace čajé také reguluje hladinu cholesterolu v krvi a napomáhá dobrému trávení.

Příprava: Pro přípravu vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte sáček čaje horkou ale už ne vroucí vodou a nechte vylouhovat 3 - 5 minut. Delší louhování ovlivní výslednou chuť čaje, která bude více nahořklá a zemitější.

Tip: Puerh čaj je pověstný svými účinky na tělesnou hmotnost. Utlumuje chuť k jídlo a údajně přispívá k hubnutí.

Numi Puerh Emperor's Pu-erh 1 ks, 2 g

Emperor´s Pu-erh čaj Numi je tradičný starodávny čínsky čaj zbieraný v oblasti Yunnan v Číne. Lístky čaju sú fermentované unikátnym spôsobom, ktorý zaručuje zemitú a plnú chuť čaju. Nápoj z pu-erh je jemný, vláčny, so zemitou príchuťou. Tento bohatý čaj s originálnou chuťou nahradí rannú kávu a iné kofeínové nápoje.

V tradičnej čínskej medicíne je pu-erh považovaný za výborné liečivo. Vďaka vysokému obsahu teínu podporuje spaľovanie uložených tukov, zrýchľuje metabolizmus a dodáva telu energiu. Pravidelná konzumácia čaju takisto reguluje hladinu cholesterolu v krvi a napomáha dobrému tráveniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Verified Fair Labor čaj pchu er
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com