/    /    /    /    /    /  

Numi Puerh Ginger Pu-erh

Značka:
Množství: 16 ks, 33,6 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 1 ks, 2,1 g / 13 Kč
Kategorie: Puery
Certifikáty: USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 121 Kč

Numi Puerh Ginger Pu-erh

Černý čaj Pu-erh Numi se zázvorem vás potěší sytou a plnou chutí čajových lístků doplněnou o štiplavé osvěžující tóny. Lístky jsou po sklizni fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť čaje. Čajové lístky společně s kousky sušeného zázvoru tvoří jedinečnou chuť, která povzbudí a zároveň zpříjemní každý den.

Čajové lístky jsou sbírány podle tradičních postupů v oblasti Yunnan v Číně, poté jsou fermentovány, a získávají tak svou unikátní plnou zemitou chuť, která může připomínat až mírně spálený čaj. Nasládlá zemitá chuť pu-erhu je doplněna štiplavým pikantním zázvorem a společně tvoří jedienčnou osvěžující chuť, která vám dodá energii a příjemně povzbudí.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Puerh Ginger Pu-erh

Čierny čaj Pu-erh Numi s ďumbierom vás poteší sýtou a plnou chuťou čajových lístkov doplnenou o ostré osviežujúce tóny. Lístky sú po zbere fermentované unikátnym spôsobom, ktorý zaručuje zemitú chuť čaju. Čajové lístky spoločne s kúskami sušeného ďumbiera tvoria jedinečnú chuť, ktorá povzbudí a zároveň spríjemní každý deň.

Čajové lístky sú zbierané podľa tradičných postupov v oblasti Yunnan v Číne, potom sú fermentované, a získavajú tam unikátnu plnú zemitú chuť, ktorá môže pripomínať až mierne spálený čaj. Jemne sladkastá zemitá chuť pu-erhu je doplnená štipľavým pikantným ďumbierom a spoločne tvoria jedinečnú osviežujúcu chuť, ktorá vám dodá energiu a príjemne povzbudí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Verified Fair Labor čaj pchu er, Zázvor
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com