/    /    /    /    /    /  

Numi Puerh Jasmine Pu-erh

Značka:
Množství: 1 ks, 2,2 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 16 ks, 35,2 g / 79 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Puery, BIO čaje
Certifikáty: USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
13
ks
Bez DPH 11 Kč
13 bodů ks

Numi Puerh Jasmine Pu-erh

Černý čaj Pu-erh Numi s jasmínem vás potěší sytou chutí doplněnou o lehké tóny jemného zeleného čaje a voňavého jasmínu. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť Pu-erhu. Černé a zelené čajové lístky ovoněné květy jasmínu tvoří jedinečnou chuť, která je oproti čistému Pu-erhu jemnější a lehčí, s mírně nasládlými květinovými tóny. Zároveň skvěle povzbudí a příjemně naladí.

Čajové lístky jsou sbírány podle tradičních postupů v oblasti Yunnan v Číně, poté jsou fermentovány, a získávají tak svou unikátní plnou zemitou chuť, která může připomínat až mírně spálený čaj. Pu-erh v kombinaci se zelenými čajovými lístky tvoří jedinečnou plnou chuť odlehčenou sladkou vůní jasmínových květů. Dohromady tak tvoří skvělý osvěžující nápoj, který nahradí ranní kávu a povzbudí tělo i mysl.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Puerh Jasmine Pu-erh

Čierny čaj Pu-erh Numi s jazmínom vás poteší sýtou plnou chuťou doplnenou o ľahké tóny zeleného čaju a voňavého jazmínu. Lístky čaju sú fermentované unikátnym spôsobom, ktorý pu-erhu zaručuje zemitú chuť. Čierne a zelené čajové lístky ovoňané kvetmi jazmínu tvoria jedinečnú kombináciu, ktorá je oproti čistému pu-erhu jemnejšia a ľahšia, s mierne sladkastými kvetinovými tónmi. Zároveň vynikajúco povzbudí a príjemne naladí.

Čajové lístky sú zbierané podľa tradičných postupov v oblasti Yunnan v Číne, potom sú fermentované, a získavajú tam unikátnu plnú zemitú chuť, ktorá môže pripomínať až mierne spálený čaj. Pu-erh v kombinácii so zelenými čajovými lístkami tvorí jedinečnú plnú chuť odľahčenú sladkou vôňou jazmínových kvetov. Spoločne tak tvoria vynikajúci osviežujúci nápoj, ktorý nahradí rannú kávu a povzbudí telo aj myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Verified Fair Labor čaj pchu er1), Zelený čaj aromatizovaný jasmínovými květy1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com