/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 100 ml / 279 Kč
Kategorie: Pupalkový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
404
ks
Bez DPH 351 Kč

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 200 ml

Bio pupalkový olej Nobilis Tilia má skvělé regenerační a protizánětlivé účinky na pokožku celého těla, ale i na organismus. Je tak mimořádně vhodný pro ošetření citlivé pokožky náchylné ke vzniku zánětů a kožních onemocnění, ale i mastné problematické pokožky. Při vnitřním užití stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Pupalkový olej má skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky na pokožku celého těla. Je proto skvělým pomocníkem pro ošetření přecitlivělé pokožky trpící na ekzémy, lupénku či jiná kožní onemocnění. Olej má velice lehkou konzistenci, která spolehlivě pronikne i do hlubších vrstev pokožky, kde pleť aktivně regeneruje a léčí.

Při vnitřním užití se uplatní složení bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a také kyseliny linolové. Tyto látky harmonizují hladinu cholesterolu v krvi, posilují celý organismus a činí ho odolnějším vůči vzniku zánětů. Kromě toho je olej skvělým pomocníkem při klimakterických potížích a premenstruačním syndromu.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1x-2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 200 ml

Bio pupalkový olej Nobilis Tilia má vynikajúce regeneračné a protizápalové účinky na pokožku celého tela, ale aj na organizmus. Je tak mimoriadne vhodný na ošetrenie citlivej pokožky náchylnej na vznik zápalov a kožných ochorení, ale aj mastnej problematickej pokožky. Pri vnútornom užívaní stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Pupalkový olej má výborné upokojujúce a protizápalové účinky na pokožku celého tela. Je preto vynikajúcim pomocníkom na ošetrenie precitlivelej pokožky trpiacej ekzémami, lupienkou či inými kožnými ochoreniami. Olej má veľmi ľahkú konzistenciu, ktorá spoľahlivo prenikne aj do hlbších vrstiev pokožky, kde pleť aktívne regeneruje a lieči.

Pri vnútornom užití sa uplatní zloženie bohaté na množstvo nenasýtených mastných kyselín a tiež kyseliny linolovej. Tieto látky harmonizujú hladinu cholesterolu v krvi, posilňujú celý organizmus a zvyšujú odolnosť proti vznikom zápalov. Okrem toho je olej vynikajúcim pomocníkom pri klimakterických ťažkostiach a predmenštruačnom syndróme.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Oenothera Biennis Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz