/    /    /    /    /    /  

Rakytníkový olej, 152 karotenoidů 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 200 ml / 438 Kč 100 ml / 257 Kč
Kategorie: Rakytníkový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
142
ks
Bez DPH 123 Kč

Rakytníkový olej, 152 karotenoidů 50 ml

Rakytníkový olej je výborným pomocníkem pro detoxikaci organismu, díky vysokému podílu vitaminů posiluje imunitu a činí tělo odolnějším vůči civilizačním chorobám. Čistý za studena lisovaný rakytníkový olej lze užívat vnitřně či aplikovat na pokožku, kterou chrání před známkami předčasného stárnutí a negativními vnějšími vlivy. Olej regeneruje pokožku i organismus, hojí, léčí a působí protizánětlivě.

Olej má skvělé účinky na pokožku i celé tělo díky vysokému obsahu antioxidantů, karotenoidů a vitaminů C a E. Díky tomuto bohatému složení dodává tělu potřebné živiny, posiluje imunitu a činí organismus odolnější vůči stresu, nemocem a dalším problémům. Při vnitřním užití také pomáhá při zánětech žaludku či při gynekologických zánětech.

Vysoký podíl karotenoidů v oleji zajistí ochranu pokožky před spálením a podrážděním při dlouhodobém pobytu na slunci. Pro ochranu pleti s nízkým obsahem pigmentů je olej vhodné užívat po delší dobu vnitřně a zároveň jej aplikovat přímo na pokožku.

Rakytník také skvěle regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť tu zralou a náročnou. Výživné složení oleje dodá pleti potřebné živiny a zároveň ji chrání před dehydratací a podrážděním. Olej má výborný vliv na zralou pleť, kterou díky vysokému podílu antioxidantů chrání před vznikem vrásek, ale i na mladou problematickou, kterou léčí a brání rozšíření nedokonalostí.

Přírodní zázrak

Ačkoliv rakytníkový olej není tak často zmiňovaný jako olej arganový či kokosový, je o to zajímavější a všestrannější. Olej z rakytníku je přímo nabitý účinnými látkami, které prospívají kráse pokožky vašeho obličeje i celého těla. Je velice univerzální a nemusíte se bát jej používat doslova od hlavy k patě. Můžete jej také přidávat do dalších přípravků přírodní kosmetiky a skvěle se hodí také do tepelně neupravovaných pokrmů či k přímé konzumaci. Jeho báječné složení totiž prospívá našemu organismu nejen zevně, ale i vnitřně.

Rakytníkový olej

Vysoká účinnost

Použití rakytníkového oleje k rozličným účelům se datuje již od starověku. V dobách antického Řecka byl často využíván pro regenerační zábaly vlasů a k tomuto účelu je vhodný i dnes. Obnovuje strukturu vlasového vlákna, které je po použití opět pružné a zářivě lesklé. Vlasy tak získají tu správnou texturu a nejen, že lépe vypadají, ale zároveň se i snadněji upravují.

Vitaminy pro vaši pokožku

Plody rakytníku řešetlákového jsou velmi bohaté na vitaminy. Obsahují vitaminy A a E, které jsou silnými antioxidanty. Antioxidanty jsou látky, kterým je v kosmetice přikládán velký význam, protože dokážou bojovat proti volným radikálům, a tím i zmírňovat první známky stárnutí. Rakytníkový olej je tedy vhodný i na zralejší pokožku, kterou revitalizuje a zpomaluje vznik vrásek.

Zářivá pleť

Rakytníkový olej zároveň obsahuje také vitamin C, který podporuje tvorbu kolagenu, jenž přispívá ke zvýšení elasticity pleti a tím i zmírnění vrásek. Rakytníkový olej je také oblíben na různé kožní problémy, zejména pak při akné, oparech či ekzému. Urychluje hojení pokožky a je vhodný na namáhanou či přesušenou pleť, kterou regeneruje.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Protizánětlivé účinky oleje oceníte při paradentóze či bolestivých zánětech v ústní dutině. Pár kapek přidejte do vody a kloktejte alespoň 2x denně.

Dávkování: Při vnitřním užití konzumujte 1 čajovou lžičku oleje 2- 3x denně před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Upozornění: Rakytníkový olej má výraznou oranžovou barvu. Proto s ním manipulujte opatrně, aby nedošlo ke znečištění tkanin.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Hippoaphae Rhamnodies Oil (100 %)
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína