/    /    /    /    /    /  

Rakytníkový olej, 152 karotenoidů 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Další velikosti: 200 ml / 438 Kč 100 ml / 257 Kč
Kategorie: Rakytníkový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je dočasně nedostupné.

Alternativy produktu ostatní Rakytníkový olej, 152 karotenoidů

50 ml
685
Bio rakytníkový olej Sanatur je bohatý na množství vitaminů a dalších látek, které naše tělo potřebuje avšak si je neumí samo vytvořit. Rakytník tak

Rakytníkový olej, 152 karotenoidů 50 ml

Rakytníkový olej aktivně regeneruje a posiluje poškozenou pokožku. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů a dalších prospěšných látek zanechává pleť jemnější, pružnější a odolnější. Pomáhá při problémech s akné, ekzémy i lupénkou.

Rakytníkový olej je skvělým pomocníkem pro všechny typy pleti. Má výborné hojivé a regenerační vlastnosti, eliminuje viditelnost jizviček a podporuje zdravý pěstěný vzhled pokožky. 

Pravidelné použití rakytníkového oleje zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky, udržuje její přirozenou vlhkost, a tak zpomaluje proces jejího stárnutí. Rakytníkový olej je velmi vhodný při léčbě popálenin, spálenin či drobných kožních poranění. Můžete jej použít i jako zábal na poškozené lámavé vlasy.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Upozornění: Rakytníkový olej má výraznou oranžovou barvu. Proto s ním manipulujte opatrně, aby nedošlo ke znečištění tkanin.

Rakytníkový olej, 152 karotenoidů 50 ml

Rakytníkový olej aktívne regeneruje a posilňuje poškodenú pokožku. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov a ďalších prospešných látok zanecháva pleť jemnejšiu, pružnejšiu a odolnejšiu. Pomáha pri problémoch s akné, ekzémami i lupienkou.

Rakytníkový olej je skvelým pomocníkom pre všetky typy pleti. Má výborné hojivé a regeneračné vlastnosti, eliminuje viditeľnosť jazvičiek a podporuje zdravý pestovaný vzhľad pokožky.

Pravidelné použitie rakytníkového oleja zvyšuje pružnosť a elasticitu pokožky, udržuje jej prirodzenú vlhkosť, a tak spomaľuje proces jej starnutia. Rakytníkový olej je veľmi vhodný pri liečbe popálenín, spálenín či drobných kožných poranení. Môžete ho použiť aj ako zábal na poškodené lámavé vlasy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Hippoaphae Rhamnodies Oil (100 %)
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína