/    /    /    /    /    /  

Sanatur Rakytníkový olej bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Rakytníkový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
685
ks
Bez DPH 596 Kč

Sanatur Rakytníkový olej bio 50 ml

Bio rakytníkový olej Sanatur je bohatý na množství vitaminů a dalších látek, které naše tělo potřebuje avšak si je neumí samo vytvořit. Rakytník tak nejen že dodává potřebné živiny, ale také napomáhá detoxikaci organismu, posiluje imunitu a chrání tělo před nepříznivým vlivem civilizačních chorob. Díky bohatému složení olej aktivně regeneruje organismus i pokožku.

Rakytníkový olej má výborné účinky na organismus i pleť díky složení bohatému na množství antioxidantů, karotenoidů a také vitaminu C a E. Olej tak dodává tělu potřebné živiny, posiluje imunitu a činí organismus odolnější vůči stresu i nemocem. Pokud je konzumován vnitřně, rakytník pomáhá při zánětech žaludku, žaludečních vředech i při gynekologických potížích. Obsažené karotenoidy posilují pokožku zevnitř a chrání ji před podrážděním a spálením v důsledku dlouhodobého pobytu na slunci.

Při vnějším použití rakytník skvěle regeneruje všechny typy pokožky, jedno, jestli se jedná o zralou náročnou pleť či mladou problematickou. Obsažené antioxidanty chrání pokožku před známkami stárnutí, zatímco mladou hojí a eliminují výskyt nedokonalostí.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Protizánětlivé účinky oleje oceníte při paradentóze či bolestivých zánětech v ústní dutině. Pár kapek přidejte do vody a kloktejte alespoň 2x denně.

Dávkování: Při vnitřním užití konzumujte 2-3x denně 25 kapek oleje po dobu alespoň 3 týdnů. Olej není vhodný pro děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Hippoaphae Rhamnodies Oil (100 %)
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Sanatur GmbH
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Německo
www.sanatur.de