/    /    /    /    /  

Logona Řasenka pro větší objem a délku 01 temně černá 8 ml

Značka:
Množství: 8 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Řasenky
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
411
ks
Bez DPH 340 Kč

Logona Řasenka pro větší objem a délku 01 temně černá 8 ml

Tmavě černá řasenka pro větší objem Logona vaše řasy lehce zvýrazní, natočí a dodá jim na hustotě. Díky obsahu výživných olejů a včelího vosku jsou řasy vyživeny a je podpořen jejich růst. Ricinový olej podporuje pevnou strukturu řas, chrání je před lámáním a zaceluje jejich strukturu.

Řasenka Logona nejen že řasy přirozeně zvýrazní, ale také o ně pečuje. Obsažený včelí vosk řasy posiluje, zatímco je ricinový olej chrání před lámáním. Ricinový olej je bohatý na množství vitaminů, které dodávají řasám sílu, hustotu a stimulují jejich růst.

Díky přírodnímu složení řasenka Logona nedráždí oči a je vhodná i pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček.

Použití: Kartáčkem lehce pročešte řasy a nechte řasenku zaschnout. Podle potřeby aplikujte několik vrstev řasenky.

Logona Řasenka pro větší objem a délku 01 temně černá 8 ml

Tmavo čierna maskara pre väčší objem Logona vaše mihalnice zľahka zvýrazní, natočí a dodá im na hustote. Vďaka obsahu výživných olejov a včelieho vosku sú mihalnice vyživené a je podporený ich rast. Ricínový olej podporuje pevnú štruktúru mihalníc, chráni ich pred lámaním a zaceľuje ich štruktúru.

Maskara Logona nielen že mihalnice prirodzene zvýrazní, ale aj sa o ne stará. Obsiahnutý včelí vosk mihalnice posilňuje, zatiaľ čo ich ricínový olej chráni pred lámaním. Ricínový olej je bohatý na množstvo vitamínov, ktoré dodávajú mihalniciam silu, hustotu a stimulujú ich rast.

Vďaka prírodnému zloženiu maskara Logona nedráždi oči a je vhodná aj pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Stearic Acid, Cera Alba, Sorbitol, Ricinus Communis Seed Oil1), Parfum2), Inulin, Hydrolyzed Jojoba Esters, Glyceryl Oleate Citrate, Caramel Algin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Jojoba Esters, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Alaria Esculentus Extract, Pyrus Malus Seed Extract, Tocopherol, Brassica Oleracea Italica Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil1), Quartz Powder, Amethyst Powder, Amber Powder, Limonene2), Linalool2), CI 77268
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

barva: černá
konzistence: krémová
obal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz