/    /    /    /    /  

Saloos Ravensara 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
170
ks
Bez DPH 141 Kč

Saloos Ravensara 5 ml

Saloos Ravensara vás překvapí svými významnými antiseptickými účinky a silnými dezinfekčními schopnostmi. Účinně brání množení škodlivých mikroorganismů a působí také proti virům a plísním. Neutralizuje nepříjemné pachy v místnostech a udržuje vaši domácnost dokonale čistou a svěží.

Vůně ravensary není příliš obvyklá, ale o to je působivější. Mísí se v ní kafrové tóny spolu teplým lesním aroma. Díky tomu má ravensara stimulační účinek na psychiku, zlepšuje náladu a pomáhá při problémech s koncentrací. Zmírňuje stres a dodává odvahu.

Esenciální olej z ravensary je s oblibou využíván při onemocněních dýchacích cest, zejména pak chřipce a nachlazení. Podporuje rozpouštění a vylučování hlenu, díky čemuž pročišťuje dýchací cesty. Působí také při léčbě oparů, zmírňuje bolestivou menstruaci a uvolňuje svaly.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Ravensara 5 ml

Saloos Ravensara vás prekvapí svojimi významnými antiseptickými účinkami a silnými dezinfekčnými schopnosťami. Účinne bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov a pôsobí aj proti vírusom a plesniam. Neutralizuje nepríjemné pachy v miestnostiach a udržuje vašu domácnosť dokonale čistú a sviežu.

Vôňa Ravensara nie je príliš obvyklá, ale o to je pôsobivejšia. Miešajú sa v nej gáfrové tóny spolu s teplou lesnou arómou. Vďaka tomu Ravensara stimulačný účinok na psychiku, zlepšuje náladu a pomáha pri problémoch s koncentráciou. Zmierňuje stres a dodáva odvahu.

Esenciálny olej Ravensara je s obľubou využívaný pri ochoreniach dýchacích ciest, najmä potom pri chrípke a nachladnutí. Podporuje rozpúšťanie a vylučovanie hlienu, vďaka čomu prečisťuje dýchacie cesty. Pôsobí tiež pri liečbe oparov, zmierňuje bolestivú menštruáciu a uvoľňuje svaly.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Camphora Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz