/    /    /    /    /  

Argandia Regenerační elixír na obličej Argan 30 ml

Regenerating Argan Elixir

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Elixíry na pleť, Pleťové oleje
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
631
ks
Bez DPH 521 Kč

Argandia Regenerační elixír na obličej Argan 30 ml

Regenerační elixír na obličej Argan od značky Argandia je směsí bio arganového oleje, karotkového oleje a éterických olejů z citroníku hořkého a levandule. Chlubí se revitalizačními účinky a je vhodný především pro zralou pokožku, kterou regeneruje a zlepšuje její pružnost. Při pravidelném používání pomáhá redukovat povadlost pleti. Po nanesení nezanechává mastný film.

Regenerační elixír obsahuje kvalitní marocký arganový olej, který je využíván pro své regenerační a revitalizační účinky. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, minerály a další účinné látky, které chrání pleť. Elixír pleť regeneruje a zlepšuje její pružnost. Je vhodný i pro velmi suchou pleť. Díky esenciálním olejům z citroníku a levandule má jemnou uklidňující vůni.

Použití: Aplikujte ráno na pečlivě vyčištěnou pleť a lehce vetřete.

Argandia Regenerační elixír na obličej Argan 30 ml

Regeneračný elixír na tvár Argan od značky Argandia je zmesou bio arganového oleja, karotkového oleja a éterických olejov z citrónovníka horkého a levandule. Chváli sa revitalizačnými účinkami a je vhodný predovšetkým pre zrelú pokožku, ktorú regeneruje a zlepšuje jej pružnosť. Pri pravidelnom používaní pomáha redukovať zvädnutosť pleti. Po nanesení nezanecháva mastný film.

Regeneračný elixír obsahuje kvalitný marocký arganový olej, ktorý je využívaný pre svoje regeneračné a revitalizačné účinky. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, minerály a ďalšie účinné látky, ktoré chránia pleť. Elixír pleť regeneruje a zlepšuje jej pružnosť. Je vhodný aj pre veľmi suchú pleť. Vďaka esenciálnym olejom z citrónovníka a levandule má jemnú upokojujúcu vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil1), Citrus Amara Oil1), Daucus Carota Oil1), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, suchá pleť

Výrobce

Argandia
ZA Le Camp Bernard
84110 Sablet
Francie
tel: 04 90 12 35 85
http://www.argandia.com/