/    /    /    /    /  

Pure Fiji Regenerační koupelová terapie Dilo 59 ml

Značka:
Množství: 59 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mléka do koupele, Podrážděná pokožka, Vzorky přípravků přírodní lékárny, Vzorky přípravků do koupele
Produktová řada: Pure Fiji Dilo Rescue
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
200
ks
Bez DPH 165 Kč

Pure Fiji Regenerační koupelová terapie Dilo 59 ml

Regenerační koupelová terapie Dilo Pure Fiji vyživuje a hydratuje pokožku celého těla. Uvolní zároveň i přetaženou mysl. Kombinace kokosových a Dilo ořechů spolu s exotickými výtažky z rostlin vaši pokožku luxusně rozmazlí, uvolní napětí ve svalech i kloubech a navrátí ztracenou rovnováhu a klid vaší mysli.

Vzácný Dilo olej je získáván z ořechů stejnojmenného stromu. Pod jiným názvem je tento také znám jako strom tisíce účinků. Pomáhá totiž posilovat regenerační systém pokožky, zmírňuje bolestivost a případné pálení. Působí jako přírodní antihistaminikum a aktivně podporuje tvorbu nových kožních buněk.

Krémová koupelová terapie má díky obsahu vonných extraktů také báječné regenerační účinky na vaši psychiku. Mandarinkové a majoránkové aroma probudí vaše smysly a zažene únavu na ústup. Majoránka spolu s heřmánkem a levandulí zklidní vaši nervovou soustavu a dopřeje jí zasloužený relax.

Použití: Přidejte malé množství do koupele.

Pure Fiji Regenerační koupelová terapie Dilo 59 ml

Regeneračná kúpeľová terapia Dilo Pure Fiji vyživuje a hydratuje pokožku celého tela. Uvoľní zároveň aj preťaženú myseľ. Kombinácia kokosových a Dilo orechov spolu s exotickými výťažkami z rastlín vašu pokožku luxusne rozmazná, uvoľní napätie vo svaloch a kĺboch a navráti stratenú rovnováhu a pokoj vašej mysle.

Vzácny Dilo olej sa získava z orechov rovnomenného stromu. Pod iným názvom je známy ako strom tisícich účinkov. Pomáha totiž posilňovať regeneračný systém pokožky, zmierňuje bolestivosť a prípadné pálenie. Pôsobí ako prírodné antihistaminikum a aktívne podporuje tvorbu nových kožných buniek.

Krémová kúpeľová terapia má vďaka obsahu vonných extraktov tiež báječné regeneračné účinky na vašu psychiku. Mandarínkové a majoránkové aróma prebudí vaše zmysly a zaženie únavu na ústup. Majoránka spolu s rumančekom a levanduľou upokoja vašu nervovú sústavu a doprajú jej zaslúžený relax.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Aleurites Moluccana Oil, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sorbitan Tristearate, Polysorbate 60, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pogostemon Patchouli, Citrus Reticulata, Pelargonium Odorantissimum (Geranium), Origanum Majorana (Marjoram), Anthemis Nobilis (Chamomile), PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Dilo Rescue
užití: vnější

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com