/    /    /    /    /  

Pure Fiji Regenerační sprej Dilo s Aloe Vera 59 ml

Značka:
Množství: 59 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 240 ml / 630 Kč
Kategorie: Přípravky po opalování, Podrážděná pokožka, Vzorky přípravků přírodní lékárny, Vzorky tělových sprejů
Produktová řada: Pure Fiji Dilo Rescue
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Pure Fiji Regenerační sprej Dilo s Aloe Vera 59 ml

Regenerační sprej Dilo s Aloe vera Pure Fiji přináší pokožce okamžitou dokonale chladivou úlevu. Je vynikající pro ošetření suché pokožky, po spálení sluncem, po píchnutí hmyzem, holení, depilaci i při drobných poraněních. Olej z exotického stromu Dilo, makadamových ořechů a další rostlinné výtažky dodávají pokožce potřebnou výživu.

Obsažený gel z Aloe Vera přináší osvěžení a úlevu od nepříjemného pnutí, svědění a dalších projevů, na které často trpí namáhaná pokožka. Přitom pleti dopřává potřebnou hydrataci a posiluje její přirozené obranné schopnosti. Levandulový olej uklidňuje nejen pleť, jeho decentní vůně působí konejšivě i na psychiku. Olej z máty pokožku ochlazuje a energizuje.

Vzácný Dilo olej je získáván ze stejnojmenného stromu. Pod jiným názvem je tento také znám jako strom tisíce účinků. Pomáhá totiž posilovat regenerační systém pokožky, zmírňuje bolestivost a případné pálení. Působí jako přírodní antihistaminikum a aktivně podporuje tvorbu nových kožních buněk.

Použití: Nastříkejte malé množství na postižené místo, případně rozetřete a nechte vstřebat.

Pure Fiji Regenerační sprej Dilo s Aloe Vera 59 ml

Regeneračný sprej Dilo s Aloe vera Pure Fiji prináša pokožke okamžitú dokonale chladivú úľavu. Je vynikajúci na ošetrenie suchej pokožky, po spálení slnkom, po uštipnutí hmyzom, po holení, po depilácii a pri drobných poraneniach. Olej z exotického stromu Dilo, makadamiových orechov a ďalších rastlinných výťažkov dodávajú pokožke potrebnú výživu.

Obsiahnutý gél z Aloe Vera prináša osvieženie a úľavu od nepríjemného pnutia, svrbenia a ďalších prejavov, ktorými často trpí namáhaná pokožka. Pritom pleti dopraje potrebnú hydratáciu a posilňuje jej prirodzené obranné schopnosti. Levanduľový olej upokojuje nielen pleť, jeho decentná vôňa pôsobí upokojujúco aj na psychiku. Olej z mäty pokožku ochladzuje a energetizuje.

Vzácny Dilo olej sa získava z rovnomenného stromu. Pod iným názvom je známy ako strom tisícich účinkov. Pomáha totiž posilňovať regeneračný systém pokožky, zmierňuje bolestivosť a prípadné pálenie. Pôsobí ako prírodné antihistaminikum a aktívne podporuje tvorbu nových kožných buniek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Calophyllum Inophyllum Oil, Polysorbate 60, Macadamia Ternifolia Oil, Imperata Cylindrica Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Lavandula Angustifolia Oil, EDTA, Mentha Peperita (Peppermint) Oil
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Dilo Rescue
užití: vnější

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com