/    /    /    /    /    /  

Yellow and Blue Regenerační sůl do myčky nádobí 3 kg

Značka:
Množství: 3 kg
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 1,2 kg / 99 Kč
Kategorie: Ekologické regenerační soli
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Yellow and Blue Regenerační sůl do myčky nádobí 3 kg

Regenerační sůl do myčky Yellow and Blue změkčuje vodu, čímž zvyšuje účinnost mycích prostředků a současně prodlužuje životnost spotřebiče. Díky soli je nádobí čistší, lesklé, bez stop usazenin a vodních kapek, aniž by bylo třeba použít velké množství mycího přípravku.

Sůl přidaná do myčky zachycuje ionty vápníku a hořčíku, čímž aktivně změkčuje vodu. Tím se nejen sníží spotřeba mycího přípravku, ale také se prodlouží životnost samotného spotřebiče, ve kterém se nebude usazovat takové množství vodního kamene. Sůl účinně eliminuje výskyt vodního kamene, ochraňuje myčku před poškozením a zároveň je šetrná k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje a neznečišťuje.

Použití: Potřebné množství soli doplňte do zásobníku myčky po rozsvícení kontrolky.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Regenerační sůl do myčky nádobí 3 kg

Regeneračná soľ do umývačky Yellow and Blue zmäkčuje vodu, čím zvyšuje účinnosť umývacích prostriedkov a súčasne predlžuje životnosť spotrebiča. Vďaka soli je riad čistejší, lesklejší, bez stôp usadenín a vodných kvapiek bez toho, aby bolo potrebné použiť veľké množstvo umývacieho prípravku.

Soľ pridaná do umývačky zachytáva ióny vápnika a horčíka, čím aktívne zmäkčuje vodu. Tým sa nielenže zníži spotreba umývacieho prípravku, ale tiež predĺži životnosť samotného spotrebiča, v ktorom sa nebude usadzovať také množstvo vodného kameňa. Soľ účinne eliminuje výskyt vodného kameňa, ochraňuje umývačku pre poškodením a zároveň je šetrná k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje a neznečisťuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kamenná sůl
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz