/    /    /    /  

Reishi extrakt 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
319
ks
Bez DPH 264 Kč

Reishi extrakt 50 ml

Extrakt z houby reishi, lesklokorky leské, aktivně napomáhá detoxikaci a pročištění organismu. Díky vysokému obsahu vitaminů řady B, minerálů a aminokyselin reishi posiluje imunitní systém a chrání ho před stresem.

Výtažek z reishi v alkoholu je vhodným potravinovým doplňkem při vysokém krevním tlaku i vyšší hladině cholesterolu v krvi. Také příznivě ovlivňuje srdeční funkci a cirkulaci krve, funkci trávicího systému, správné zažívání a posiluje organismus při namáhavých stresujících činnostech či povoláních.

Reishi také napomáhá z organismu vyplavovat nečistoty a celkově jej pročišťuje. Je tak dobrým pomocníkem pro nečistou mastnou pleť trpící na akné či ekzémy.

Dávkování: Rozmíchejte 20-30 kapek ve 100 ml vody. Užívejte 2-3x denně po dobu jednoho měsíce. Pro dosažení nejlepších výsledků, kúru po krátké pauze zopakujte.

Reishi extrakt 50 ml

Extrakt z huby reishi, lesklokôrovky obyčajnej, aktívne napomáha detoxikácii a prečisteniu organizmu. Vďaka vysokému obsahu vitamínov rady B, minerálov a aminokyselín reishi posilňuje imunitný systém a chráni ho pred stresom.

Výťažok z reishi v alkohole je vhodným potravinovým doplnkom pri vysokom krvnom tlaku aj vyššej hladine cholesterolu v krvi. Tiež priaznivo ovplyvňuje srdcovú funkciu a cirkuláciu krvi, funkciu tráviaceho systému, správne zažívanie a posilňuje organizmus pri namáhavých stresujúcich činnostiach alebo povolaniach.

Reishi tiež napomáha z organizmu vyplavovať nečistoty a celkovo ho prečisťuje. Je tak dobrým pomocníkom pre nečistú mastnú pleť trpiacu na akné či ekzémy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Kolik zaplatím poštovné při dodání dobírku?

Chtěl bych si objednat na dobírku, ale nikde nevidím cenu poštovného. V případě doručení na dobírku Vám bude ...

Vlastnosti

Složení: Ethanol, Extrakt z lesklokorky lesklé
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné, únava, vysoký krevní tlak
specifická označení: tradiční ruská medicína