/    /    /    /  

Herba Medica Relaxa

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Cukrovka, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Relaxa

Doplněk stravy s bylinami Relaxa Herba Medica působí příznivě na nervový systém. Složení preparátu pomáhá při zvýšené duševní námaze, během depresí, při neurózách nebo nespavosti. Doporučuje se užívat jako doplněk při chronické únavě, bolestech hlavy a proměnách krevního tlaku.

Relaxa obsahuje vyváženou směs bylin. Meduňka lékařská pomáhá udržovat pozitivní náladu a zdravý spánek. Kozlík lékařský udržuje zdravý spánek a usnadňuje vyrovnávání se s nervovým napětím, přispívá k celkové relaxaci organismu.

Chmel pomáhá relaxovat, má zklidňující účinky při nervovém vypětí a napomáhá ke zdravému spánku. Hloh podporuje srdeční funkce, zvyšuje přívod kyslíku, zlepšuje periferní prokrvení a přispívá ke snížení podráždění a napětí.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1-2 tablety 1krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Relaxa

Doplnok stravy s bylinami Relaxa Herba Medica pôsobí priaznivo na nervový systém. Zloženie preparátu pomáha pri zvýšenej duševnej námahe, počas depresií, pri neurózach alebo nespavosti. Odporúča sa užívať ako doplnok pri chronickej únave, bolestiach hlavy a premenách krvného tlaku.

Relaxa obsahuje vyváženú zmes bylín. Medovka lekárska pomáha udržiavať pozitívnu náladu a zdravý spánok. Valeriána lekárska udržuje zdravý spánok a uľahčuje vyrovnávanie sa s nervovým napätím, prispieva k celkovej relaxácii organizmu.

Chmeľ pomáha relaxovať, upokojujúce účinky pri nervovom vypätí a napomáha k zdravému spánku. Hloh podporuje funkciu srdca, zvyšuje prívod kyslíka, zlepšuje periférne prekrvenie a prispieva k zníženiu podráždenia a napätia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Meduňka lékařská list, Kozlík lékařský kořen, Chmel šištice, Hloh obecný list a květ, Rozmarýn lékařský list a nať, Sleziník červený nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

obal: plastový
příznivé účinky: mozek a nervová soustava, nespavost a stres
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz