/    /    /    /  

Energy Renol 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Játra a žlučník, Klouby a svaly, Bolest hlavy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
461
ks
Bez DPH 401 Kč

Energy Renol 30 ml

Renol Energy je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, jež je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Renol ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů či při jejich poruše.

Obsahuje humáty, což jsou látky vyskytující se v přírodě například v rašelině. Mají protizánětlivé, antioxidační, protiplísňové a regenerační účinky. Ochraňují tělo vůči různým druhům záření a škodlivému působení negativních látek z prostředí. V organismu se váží na těžké kovy a různé mikroorganismy, včetně rozličných typů virů a provádí tak dokonalou detoxikaci. Díky obsahu pryskyřic, jako je například kadidlo s blahodárnou kyselinou boswelovou, má přípravek dobrý vliv také na zánětlivé kloubní potíže.

Chuť Renolu dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Patří k nim též energiny, které mají velmi dobrý vliv na zvýšení imunity. Mezi další látky v Renolu obsažené patří Vermesin, jenž podporuje hojení tkání, regeneraci buněk a zlepšuje činnost imunitního a cévního systému. Renol má podpůrné účinky také při degeneraci kloubů doprovázené pohybovými obtížemi, dně, revmatismu, urologických problémech, nedostatečné funkci nadledvinek a lymfatického systému, při předčasném šedivění vlasů, některých typech mužské neplodnosti, poruchách sluchu a otocích. Podporuje detoxikaci těla při intoxikaci těžkými kovy a napomáhá celkové regeneraci organismu.

Širokospektrý účinek

Renol je výjimečný bioinformační preparát s velmi širokým záběrem účinku, který celkově posílí váš organismus a pomáhá obnovit zdravou rovnováhu v těle. Obsahuje vysoké množství cenných přírodních ingrediencí a rostlinných výtažků sestavených tak, aby fungovaly ve vzájemném souladu a podporovaly navzájem své účinky.

Silná regenerace

Renol vyniká především svými regeneračními účinky, které působí na organismus jako celek. Renol je vyroben podle nejmodernějších poznatků psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystalterapie. Díky tomu má opravdu komplexní vliv a podporuje vylučování škodlivých látek z těla. Má silný detoxikační efekt a stimuluje celkovou očistu organismu.

Podpora obranyschopnosti

Bioinformační přípravek Renol účinkuje na imunitní systém a posiluje přirozenou obranychopnost těla. Působí preventivně proti zánětům a infekčním onemocněním a chrání organismus před nepříznivými vnějšími vlivy. Obsahuje složku Vermesin, která podporuje regenerační schopnost tkání, a tím urychluje hojení a zlepšuje funkci cévního systému.

Revitalizace organismu

Renol obsahuje látky humáty, jenž mají přirozený antioxidační, protizánětlivý a protiplísňový efekt. Působí i při chronických chorobách a obtížích z opotřebení, jako jsou například problémy s klouby, artróza a revmatizmus. Pomáhá také při potížích týkajích se vylučovacího systému, ulevuje od urologických příznaků a napomáhá celkové regeneraci organismu.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Energy Renol 30 ml

Renol Energy je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštaloterapie a biorezonancie. Renol ovplyvňuje predovšetkým dráhu obličiek a močového mechúra, sleziny, žalúdka, bočnú vetvu dráhy žlčníka, a tým aj problémy, ktoré súvisia s nedostatočnou funkciou menovaných orgánov či pri ich poruche.

Obsahuje humáty, čo sú látky vyskytujúce sa v prírode napríklad v rašeline. Majú protizápalové, antioxidačné, protiplesňové a regeneračné účinky. Ochraňujú telo voči rôznym druhom žiarenia a škodlivému pôsobeniu negatívnych látok z prostredia. V organizme sa viažu na ťažké kovy a rôzne mikroorganizmy, vrátane rôznych typov vírusov a vykonávajú tak dokonalú detoxikáciu. Vďaka obsahu živíc, ako je napríklad kadidlo s blahodarnou kyselinou boswellovou má prípravok dobrý vplyv takisto na zápalové ťažkosti s kĺbmi.

Chuť Renolu dokresľuje špeciálny komplex éterických olejov a vysoko biologicky aktívne ochranné látky. Patria k nim tiež energiny, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na zvýšenie imunity. Medzi ďalšie látky v Renole obsiahnuté patrí Vermesin, ktorý podporuje hojenie tkanív, regeneráciu buniek a zlepšuje činnosť imunitného a cievneho systému. Renol má podporné účinky tiež pri degenerácii kĺbov sprevádzanej pohybovými ťažkosťami, dne, reumatizme, urologických problémoch, nedostatočnej funkcii nadobličiek a lymfatického systému, pri predčasnom šedivení vlasov, niektorých typoch mužskej neplodnosti, poruchách sluchu a opuchoch. Podporuje detoxikáciu tela pri intoxikácii ťažkými kovmi a napomáha celkovej regenerácii organizmu.

Širokospektrálny účinok

Renol je výnimočný bioinformačný preparát s veľmi širokým záberom účinku, ktorý celkovo posilní váš organizmus a pomáha obnoviť zdravú rovnováhu v tele. Obsahuje vysoké množstvo cenných prírodných inrgrediencií a rastlinných výťažkov zostavených tak, aby fungovali vo vzájomnom súlade a navzájom podporovali svoje účinky.

Silná regenerácia

Renol vyniká predovšetkým svojimi regeneračnými účinkami, ktoré pôsobia na organizmus ako celok. Renol je vyrobený podľa najmodernejších poznatkov psychotroniky, fytoterapie, biorezonancie a kryštaloterapie. Vďaka tomu má skutočne komplexný vplyv a podporuje vylučovanie škodlivých látok z tela. Má silný detoxikačný efekt a stimuluje celkovú očistu organizmu.

Podpora obranyschopnosti

Bioinformačný prípravok Renol účinkuje na imunitný systém a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť tela. Pôsobí preventívne proti zápalom a infekčným ochoreniam a chráni organizmus pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Obsahuje zložku Vermesin, ktorá podporuje regeneračné schopnosti tkanív, a tým urýchľuje hojenie a zlepšuje funkciu cievneho systému.

Revitalizácia organizmu

Renol obsahuje látky humáty, ktoré majú prirodzený antioxidačný, protizápalový a protiplesňový efekt. Pôsobia aj pri chronických chorobách a ťažkostiach z opotrebenia, ako sú napríklad problémy s kĺbmi, artróza a reumatizmus. Pomáha tiež pri ťažkostiach týkajúcich sa vylučovacieho systému, uľavuje od urologických príznakov a napomáha celkovej regenerácii organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Kombinace Renolu a dalších detoxikačních produktů

Mohu kombinovat bioinformační kapky Renol s dalšími detoxikačními výrobky? Kapky Diochi Renol mají čisté ...

Vhodnost kapek Renol při selhávání ledvin a konzultace s lékařem

Dceři selhávají ledviny, navíc užívá mnoho léků. Nemohou kapky Renol funkci ledvin ještě více zhoršit? O ...

Vlastnosti

INCI: Verbena Officinalis Extract, Calluna Vulgaris Extract, Solidago Virgaurea Extract, Artemisia Dracunculus Extract, Erigeron Canadensis Extract, Ribes Nigrum Leaf Extract, Arctium Lappa Extract, Bidens Tripartitus Extract, Polygonum Aviculare Extract, Sambuctus Nigra Extract, Tropaoleum Majus Extract, Epilobium Parviflorum Extract, Filipendula Ulmaria Extract, Geranium Robertianum Extract, Ononis Spinosa Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz