/  

Energy Renovet 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Doplňky stravy pro zvířata
Produktová řada: EnergyVet, EnergyVet Pentagram
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
434
ks
Bez DPH 377 Kč

Energy Renovet 30 ml

Kapky Renovet od firmy EnergyVet jsou určené pro domácí zvířátka, kterým napomáhají k optimální činnosti vylučovacích orgánů při metabolismu vody a minerálních látek. Podílí se na stimulaci lymfatického systému, ledvin, pohlavích orgánů či močových cest. Tyto účinky navíc podporuje obsažená bioinformace typu homeopatika.

Kapky jsou koncentrátem několika bylinných extraktů, které mají pozitivní vliv na činnost lymfatického či imunitního systému, ledvin, pohlavích orgánů či močových cest. Celkově se podílejí na očistě organismu od nahromaděných metabolitů, tedy produktů látkové výměny, které tělo již nevyužije, a napomáhají udržovat optimální hladinu sodíku, draslíku a dalších látek v těle. Kapky mají pozitivní vliv na činnost jater, žlučníku či kloubů a lze je také využít při potížích jater a žlučníku či různých zánětech.

Dávkování: Zvířatům do 1 kg hmotnosti podávejte 1 kapku zředěného roztoku (zřeďte vodou v poměru 1 : 10) na 100 g hmotnosti 2-3×denně. Zvířatům do 15 kg podávejte 1 kapku 1-3× denně. Zvířatům nad 15 kg pak kapky na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1-2× denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bylinný extrakt (Verbena officinalis, Calluna vulgaris, Solidago virgaurea, Artemisia dracunculus, Erigeron canadensis, Ribes nigrum, Arctium lappa, Bidens tripartita, Polygonum aviculare, Sambucus nigra, Tropaeolum majus, Epilobium parviflorum, Filipendu, Sorbitol, Mikrokrystalická celulóza, Voda, Xantan, Grapefruitový extrakt, Sorban draselný, Směs silic
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: EnergyVet, EnergyVet Pentagram

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz