/    /    /    /  

Alva Repelent proti komárům a klíšťatům Effitan 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní repelenty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 260 Kč

Alva Repelent proti komárům a klíšťatům Effitan 100 ml

Alva Repelent proti klíšťatům a komárům Effitan má vysoce účinné složení, které chrání před poštípáním hmyzem po dlouhé hodiny. Byl úspěšně testován pro náročné podmínky laboratořemi švýcarského tropického institutu v Basileji a jeho ochrana je skutečně efektivní. Je založena na přírodních ingrediencích a jejich přirozeným odpuzujícím účinkům na hmyz. 

Effitan chrání až 8 hodin proti komárům a až 6 hodin proti napadení klíštětem. Díky tomu je vhodný jak pro krátké výlety, tak dlouhodobé pobyty v přírodě či cestování do zahraničí. Složení přípravku nedráždí pokožku a výtažek z aloe vera ji naopak zklidňuje a poskytuje chladivý efekt. Kokosový olej brání vysušování kůže a dodává jí vyživující látky. Repelent ve formě lehkého spreje se snadno rovnoměrně aplikuje, dlouhodobě chrání a příjemně voní osvěžujícím eukalyptem.

Použití: Rovnoměrně naneste na místa (i pod lehkými textiliemi), která chcete chránit. Vynechejte oční partie. Aplikujte jen zevně. Uschovejte mimo dosah dětí. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Přírodní repelent proti komárům pro 2leté dítě

Je repelent Alva vhodný i pro batolata a malé děti ( necelé 2 roky)? Sháním bezpečný repelent účinný proti ...

Repelent pro 3,5 leté dítě s atopickým ekzémem

Mohu použít repelent Effitan Alva i pro mého 3,5 letého syna, který dříve trpěl na atopický ekzém? Repelent ...

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera, P-Menthan-3,8-Diol, Ricinus Communis, Cetearyl Alcohol, Decyl Glucoside, Cetearyl Glucoside, Aloe Barbadensis, Lauric Acid, Sodium Tartrate, Cymbopogon Shoenanthus Extract, Tartaric Acid, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de