/    /    /    /  

Ecce Vita Reslim, čaj

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Hubnutí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 86 Kč

Ecce Vita Reslim, čaj

Bylinný čaj Ecce Vita Reslim přirozenou cestou podporuje látkovou výměnu a napomáhá tak hubnutí. Kombinace bylinek a koření podporuje zdravé trávení a vstřebávání živin, stejně tak jako optimální funkci střev i celého vylučovacího traktu. Pomáhá správnému metabolismu tuků a je tak vhodným pomocníkem při redukčních dietách.

Bylinný čaj podporuje metabolismus tuků i správnou činnost celého trávicího traktu díky vyvážené kombinaci bylinek a koření. Pomáhá tak správnému vstřebání živin a energie do organismu, zatímco brání ukládání tuků. Je tak vhodným doplňkem při redukčních dietách i detoxikaci organismu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat .

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte čaj s tabletami Reslim a vhodně zvolenou dietou a zdravým jídelníčkem.

Dávkování: Konzumujte 1-3x denně po dobu alespoň 3 týdnů.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Ecce Vita Reslim, čaj

Bylinný čaj Ecce Vita Reslim prirodzenou cestou podporuje látkovú výmenu a napomáha tak chudnutiu. Kombinácia byliniek a korenia podporuje zdravé trávenie a vstrebávanie živín, rovnako tak ako optimálnu funkciu čriev i celého vylučovacieho traktu. Pomáha správnemu metabolizmu tukov a je tak vhodným pomocníkom pri redukčných diétach.

Bylinný čaj podporuje metabolizmus tukov aj správnu činnosť celého tráviaceho traktu vďaka vyváženej kombinácii byliniek a korenia. Pomáha tak správnemu vstrebaniu živín a energie do organizmu, zatiaľ čo bráni ukladaniu tukov. Je tak vhodným doplnkom pri redukčných diétach aj detoxikácii organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Garcinia Cambogia, Gymnema Sylvestre, Trigonella Foenum, Terminaria Chebula, Piper Nigrum Fruit, Glycyrrhiza Glabra Root, Cinnamomum Zeylanicum Bark
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/