/    /    /    /  

Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Cukrovka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

Doplněk stravy Reslim Ecce Vita obsahuje unikátní kombinaci pečlivě vybraných ájurvédských bylin. Pomáhá tlumit chuť k jídlu, zamezuje nadměrnému ukládání tuků, a tím i pomáhá regulovat tělesnou hmotnost. Je vynikajícím doplňkem při redukčních dietách.

Vrcholák tříslovinný optimalizují funkci střev a trávení, a omezuje tak pocity nafouklého břicha a těžkého žaludku. Zázvor spolu s emblikou snižuje překyselení žaludku a pomáhá přirozeně stimulovat metabolismus. Mumio pak optimalizuje žaludeční sliznice a odstraňuje potíže s trávením a zažíváním, jako je pálení žáhy, pocity na zvracení, říhání a podobně.

Pepř černý a pepř dlouhý stimulují krevní oběh, a tím i zásobování vnitřních orgánů kyslíkem a živinami. Pomáhají nastartovat metabolismus, dodávají energii, podporují tvorbu žaludečních šťáv, a dopomáhají tak k lepšímu strávení těžších a tučných pokrmů, čímž přispívají i k hubnutí. Mají lehce dezinfekční účinky a působí také proti nadýmání.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli třikrát denně během jídla.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

Doplnok stravy Reslim Ecce Vita obsahuje unikátnu kombináciu starostlivo vybraných ajurvédskych bylín. Pomáha tlmiť chuť k jedlu, zamedzuje nadmernému ukladaniu tukov a tým aj pomáha regulovať telesnú hmotnosť. Je vynikajúcim doplnkom pri redukčných diétach.

Vrcholiak myrobalanový optimalizuje funkciu čriev, trávenie a obmedzuje tak pocity nafúknutého brucha a ťažkého žalúdka. Zázvor spolu s embilikou znižuje prekyslenie žalúdka a pomáha prirodzene stimulovať metabolizmus. Mumio potom optimalizuje žalúdočnú sliznicu a odstraňuje problémy s trávením a zažívaním, ako je pálenie záhy, pocity na vracanie, grganie a podobne.

Čierne korenie a korenie dlhé stimulujú krvný obeh a tým aj zásobovanie vnútorných orgánov kyslíkom a živinami. Pomáhajú naštartovať metabolizmus, dodávajú energiu, podporujú tvorbu žalúdočných štiav, a dopomáhajú tak k lepšiemu stráveniu ťažších a tučných pokrmov, čím prispievajú aj k chudnutiu. Majú ľahko dezinfekčné účinky a pôsobia aj proti nadúvaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Garcinia cambogia Extr. 50 mg, Mumio (Šiladžit) Extr. 68 mg, Zázvor obecný (Zingiber oficinale) oddenek extr. 30 mg, Emblika lékařská (Emblica officinalis) extr. 30 mg, Vrcholák tříslovinný (Terminalia belerica) plod, extr. 30 mg,, Pepř černý (Piper nigrum) plod extr. 50 mg, Pepř dlouhý (Piperlongum) plod extr. 65 mg, Celulóza - rostlinná kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/