/    /    /    /  

Zahir Cosmetics Rhassoul, marocký jíl 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Prášky a jíly, Pleťové čistící pěny, Prášky & jíly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
297
ks
Bez DPH 245 Kč

Zahir Cosmetics Rhassoul, marocký jíl 200 g

Rhassoul marocký jíl od Zahir Cosmetics je 100% přírodním kvalitním jílem vhodným k čištění pleti, stažení pórů a celkovému projasnění pokožky. Hodí se jak k použití na pleť, tak i celé tělo či vlasy. Marocký jíl je velice oblíbený v lázeňství, obsahuje velké množství prospěšných minerálních látek i vitaminů a je vhodný pro všechny typy pleti.

Marocký jíl bohatý na minerály a vitaminy šetrně, ale účinně odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky, uvolňuje ucpané póry, harmonizuje tvorbu mazu, pokožku vyhlazuje a stimuluje její prokrvení. Má příznivé účinky při léčbě akné a dalších kožních onemocněních a  působí protizánětlivě. Lze jej použít jako pleťovou masku, ale i jako vlasovou péči. Jíl má na vlasy a vlasovou pokožku blahodárné účinky. Odstraňuje nečistoty a příčiny nadměrného maštění, předchází vysoušení pokožky a tvorbě lupů. Rhassoul na rozdíl od klasických šamponů neobsahuje agresivní mycí látky, a je tak vhodný pro každý typ pleti.

Použití: Smíchejte malé množství jílu s vodou tak, abyste vytvořili hustší kašičku, která nebude stékat. Poté ji na 5 minut naneste na pleť či vlasy, nechte působit a poté krouživými pohyby smyjte čistou vodou.

Zahir Cosmetics Rhassoul, marocký jíl 200 g

Rhassoul marocký íl od Zahir Cosmetics je 100% prírodným kvalitným ílom vhodným na čistenie pleti, stiahnutie pórov a celkové prejasnenie pokožky. Hodí sa na použitie na pleť, ale aj na celé telo či vlasy. Marocký íl je veľmi obľúbený v kúpeľníctve, obsahuje veľké množstvo prospešných minerálnych látok i vitamínov a je vhodný pre všetky typy pleti.

Marocký íl bohatý na minerály a vitamíny šetrne, ale účinne odstraňuje nečistoty a odumreté bunky, uvoľňuje upchaté póry, harmonizuje tvorbu mazu, pokožku vyhladzuje a stimuluje jej prekrvenie. Má priaznivé účinky pri liečbe akné a ďalších kožných ochoreniach a pôsobí protizápalovo. Možno ho použiť ako pleťovú masku, ale aj ako vlasovú starostlivosť. Íl má na vlasy a vlasovú pokožku blahodarné účinky. Odstraňuje nečistoty a príčiny nadmerného mastenia, predchádza vysúšaniu pokožky a tvorbe lupín. Rhassoul na rozdiel od klasických šampónov neobsahuje agresívne umývacie látky, a je tak vhodný pre každý typ pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Zahir cosmetics s.r.o.
Loučky 2262/25
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika
tel: +420 777 726 789
http://zahir.cz/