/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Ricinový olej 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 169 Kč
Kategorie: Ricinový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
239
ks
Bez DPH 208 Kč

Nobilis Tilia Ricinový olej 200 ml

Čistý ricinový olej Nobilis Tilia intenzivně pečuje o suchou citlivou pokožku, kterou aktivně regeneruje a chrání před dehydratací. Ricinový olej pleť zvláčňuje, hojí, snižuje viditelnost jizev a pigmentových skvrnek a zároveň eliminuje výskyt bradavic i drobných kožních výrůstků. Olej se báječně hodí pro péči o suchou náročnou pokožku obličeje i celého těla.

Ricinový olej je bohatý na množství kyseliny ricinolejové, která uzamyká v pokožce potřebnou hydrataci a současně chrání pleť před opětovným vysušením a podrážděním. Olej napomáhá přirozené regeneraci nejen suché pleti, zvláčňuje ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Pokožka je tak ochráněna před známkami předčasného stárnutí a tím pádem i před tvorbou vrásek a jemných linek.

Ricinový olej intenzivně pečuje o suchou náročnou pokožku, vyživuje ji, zjemňuje a chrání před dehydratací. Stejně tak dobře pečuje o pokožku těla, regeneruje ji, snižuje viditelnost jizev a eliminuje výskyt bradavic. Díky vysoké viskozitě je vhodné ricinový olej před použitím na tělo naředit řidším olejem, například hroznovým.

Péče o suchou pokožku

Ricinový olej Nobilis Tilia neobsahuje žádné přidané ingredience a jeho složení je maximálně koncentrované. Čistý ricinový olej je obzvláště vhodný pro péči o suchou a namáhanou pokožku, na kterou působí jako vyživující balzám. Odstraňuje nepříjemné pnutí pleti a zanechává ji dokonale vláčnou a pružnou. Je vhodný pro péči o pleť obličeje i pokožku celého těla.

Podpora regenerace

Ricinový olej má skvělé účinky na pokožku a dokáže posilovat její přirozenou regenerační schopnost. Díky tomu podporuje hojení a pomáhá zacelovat drobné ranky, oděrky či jizvičky. Vyhlazuje povrch pokožky a obnovuje jej. Je skvělým pomocníkem, jenž urychluje hojení jizev či například stop po akné. Výsledkem je dokonale hladká a jemná pleť.

Proti známkám stárnutí

Ricinový olej je vhodný pro všechny typy pleti a pokožku nezatěžuje. Obzvláště jej ocení stárnoucí a zralá pokožka, která časem ztrácí svou pružnost a pevnost svých kontur. Ricinový olej jí dodává hloubkovou výživu, díky které je pleť opět vypnutá a svěží. Ricinový olej zároveň pomáhá minimalizovat výskyt drobných vrásek a brání i jejich dalšímu vzniku.

Okouzlující řasy

Ricinový olej je nejen multifunkčním produktem na pokožku doslova od hlavy k patě, ale má zároveň účinek také na řasy a je používán jako stimulant jejich růstu. Olej jen pravidelně nanášejte podél linie řas k jejich kořínkům, kde olej podporuje jejich prokrvení a tím i růst silnějších a pevnějších řas. Ricinový olej zároveň působí také na vlasové váčky a brání vypadávání vlasů.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje ráno a/nebo večer. Lehce vmasírujte a nechte vstřebat.

Tip: Ricinový olej můžete použít nejen na obličej, ale také k masáži celého těla.

Nobilis Tilia Ricinový olej 200 ml

Čistý ricínový olej Nobilis Tilia sa intenzívne stará o suchú citlivú pokožku, ktorú nielen hydratuje, no aj aktívne regeneruje. Ricínový olej pleť zvláčňuje, hojí, znižuje viditeľnosť jaziev a pigmentových škvrniek a zároveň eliminuje výskyt bradavíc a drobných kožných výrastkov. Olej sa výborne hodí na starostlivosť o suchú náročnú pokožku tváre aj celého tela.

Ricínový olej je bohatý na množstvo kyseliny ricínolejovej, ktorá uzamyká v pokožke potrebnú hydratáciu a súčasne chráni pleť pred opätovným vysušením a podráždením. Olej napomáha prirodzenej regenerácii nielen suchej pleti, zvláčňuje a chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Pokožka je tak ochránená pred známkami predčasného starnutia a tým aj pred tvorbou vrások a jemných liniek.

Ricínový olej sa intenzívne stará o suchú náročnú pokožku, vyživuje ju, zjemňuje a chráni pred dehydratáciou. Rovnako tak dobre sa stará aj o pokožku tela, regeneruje ju, znižuje viditeľnosť jaziev a eliminuje výskyt bradavíc. Vďaka vysokej viskozite je vhodné ricínový olej pred použitím na telo nariediť redším olejom, napríklad olejom z hroznových jadierok.

Starostlivosť o suchú pokožku

Ricínový olej Nobilis Tilia neobsahuje žiadne pridané ingrediencie a jeho zloženie je maximálne koncentrované. Čistý ricínový olej je obzvlášť vhodný na starostlivosť o suchú a namáhanú pokožku, na ktorú pôsobí ako vyživujúci balzam. Odstraňuje nepríjemné pnutie pleti a zanecháva ju dokonale vláčnu a pružnú. Je vhodný na starostlivosť o pleť tváre aj pokožku celého tela.

Podpora regenerácie

Ricínový olej má vynikajúce účinky na pokožku a dokáže posilňovať jej prirodzenú regeneračnú schopnosť. Vďaka tomu podporuje hojenie a pomáha zaceľovať drobné ranky, odreninky či jazvičky. Vyhladzuje povrch pokožky a obnovuje ho. Je vynikajúcim pomocníkom, ktorý urýchľuje hojenie jaziev či stôp po akné. Výsledkom je dokonale hladká a jemná pleť.

Proti známkam starnutia

Ricínový olej je vhodný na všetky typy pleti a pokožku nezaťažuje. Obzvlášť ho ocení starnúca a zrelá pokožka, ktorá časom stráca svoju pružnosť a pevnosť svojich kontúr. Ricínový olej jej dodáva hĺbkovú výživu, vďaka ktorej je pleť opäť napnutá a svieža. Ricínový olej zároveň pomáha minimalizovať výskyt drobných vrások a bráni tiež ich ďalšiemu vzniku.

Okúzľujúce riasy

Ricínový olej je nielen multifunkčným produktom na pokožku doslova od hlavy po päty, no má zároveň účinok takisto na riasy a je používaný ako stimulant ich rastu. Olej len pravidelne nanášajte pozdĺž línie rias k ich korienkom, kde podporuje ich prekrvenie, a tým aj rast silnejších a pevnejších rias. Ricínový olej zároveň pôsobí aj na vlasové vačky a bráni vypadávaniu vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jaký ricinový olej je vhodnější na řasy, od Nobilis nebo Saloos?

Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi ricinovým olejem od Nobilis Tilia a Saloos. U oleje Saloos je uvedeno, že ...

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz