/    /    /    /    /    /  

Saloos Ricinový olej 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 191 Kč 125 ml / 124 Kč
Kategorie: Ricinový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
86
ks
Bez DPH 71 Kč

Saloos Ricinový olej 50 ml

Ricinový olej Saloos je vhodný především pro kosmetické použití. Při konzumaci má totiž silné projímavé účinky. Jako kosmetický olej je ovšem nenahraditelný při péči o poškozenou a namáhanou pokožku. Regeneruje, hydratuje a chrání před vnějším poškozením kůže.

Je vhodný na suchou pokožku, působí hojivě na pooperační jizvy, pomáhá odstranit některé druhy bradavic, podporuje regeneraci pokožky. Má hustou a vazkou konzistenci, při kosmetickém použití se proto doporučuje ředit jej řidšími oleji, např. hroznovým. Účinné jsou rovněž obklady z teplého ricinového oleje přiloženého na bolestivé svaly a klouby.

Ricinový olej se doporučuje používat na řasy nebo na řídké vlasy, podporuje totiž růst a posiluje vlasová vlákna. Potírejte malým množstvím ricinového oleje linii řas nebo ho nanášejte starým kartáčkem od řasenky. Pravidelné používání řasy posiluje a zhušťuje, podporuje také regeneraci vlasů a jejich růst.

Jak nejlépe využijete Ricinový olej Saloos?

(1) Jako pleťový olej, působí na regeneraci a hydratuje, je vhodný pro péči o suchou pleť.

(2) Jako vlasový olej napomáhá růstu vlasů a také předchází lámavosti.

(3) Ricinový olej stimuluje růst řas, potírejte si každý večer vatovou tyčinkou linii řas ricinovým olejem a vaše řasy budou méně padat a budou růst delší.

Ricinový olej

Zázrak pro suchou pokožku

Ricinový olej je pomerně opomíjený, avšak dokáže svými účinky překvapit. Je doslova blahodárným balzámem na suchou pokožku, které navrací její přirozenou pružnost a vláčnost. Minimalizuje vznik přesušených míst a lze jej používat lokálně na příklad na lokty či kolena nebo na celé tělo. Použijte jej ideálně po sprchování na ještě vlhkou pokožku.

Stimulační účinky

Ricinový olej je přírodním pomocníkem, který oceníte při zvýšeném padání vlasů. Stimuluje vlasové váčky a podporuje tak zdravý růst vlasů, zároveň vyživuje vlasové vlákno v hloubce jeho struktury a zabraňuje lámavosti. Při pravidelném používání a masážích s ricinovým olejem stimulujete vlasové kořínky a podporujete jejich mikrocirkulaci. Vaše vlasy butou opět husté a objemné.

Delší a silnější řasy

Ricinový olej má účinky nejen na vlasy, je je oblíbený také pro podporu růstu řas. Pokud vás trápí řídké či krátké řasy, je ricinový olej ideální volbou právě pro vás. Posiluje krevní oběh v okolí řas, a tím i urychluje jejich růst. Řasy jsou navíc pevnější a kvalitnější a zároveň také méně vypadávají. Olej nanášejte podél linie řas nebo použijte starý čistý kartáček od řasenky.

Intenzivní regenerace

Regenerační schopnosti ricinového oleje jsou obrovské. Přirozeně chrání proti poškození pokožky nepříznivými vnějšími vlivy, proto je ideální na pokožku, která je například vysušená mrazem či spálená od slunce. Je často využíván také pro rychlejší hojení jizev či drobných poranění. Ricinový olej lze taktéž používat pro teplé obklady na bolavé svalstvo a klouby.

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v suchu.

Saloos Ricinový olej 50 ml

Ricínový olej Saloos je vhodný predovšetkým na kozmetické použitie. Pri konzumácii má totiž silné preháňacie účinky. Ako kozmetický olej je však nenahraditeľný pri starostlivosti o poškodenú a namáhanú pokožku. Regeneruje, hydratuje a chráni pred vonkajším poškodením kože.

Je vhodný na suchú pokožku, pôsobí hojivo na pooperačné jazvy, pomáha odstrániť niektoré druhy bradavíc, podporuje regeneráciu pokožky. Má hustú a väzkú konzistenciu, pri kozmetickom použití sa preto odporúča riediť len redšími olejmi, napr. olejom z hroznových jadierok. Účinné sú rovnako obklady z teplého ricínového oleja priloženého na bolestivé svaly a kĺby.

Ricínový olej sa odporúča používať na mihalnice alebo riedke vlasy, podporuje totiž rast a posilňuje vlasové vlákna. Potierajte malým množstvom ricínového oleja líniu mihalníc alebo nanášajte starou kefkou od maskary. Pravidelné používanie riasy posilňuje a zhusťuje, podporuje tiež regeneráciu vlasov a ich rast.

Ricínový olej má výrazné preháňacie účinky, preto je nutné dbať na opatrné dávkovanie a je lepšie poradiť sa s dietológom.

Ako najlepšie využiť Ricínový olej Saloos?

(1) Ako pleťový olej pôsobí na regeneráciu a hydratuje, je vhodný na starostlivosť o suchú pleť.

(2) Ako vlasový olej napomáha rastu vlasov a predchádza lámavosti.

(3) Ricínový olej stimuluje rast mihalníc, potierajte si každý večer vatovou tyčinkou líniu rias - budú menej padať a rásť dlhšie.
 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

jedovatst | 26.6.2014 13:30:35 | Pavel Koudelka

Nemůžu si pomoct, ale doma mám 5l kanistr s ricinovým olejem, a je tam napsáno, že je silně toxický?

Re: jedovatst | 6.4.2015 11:27:00 | Martina

Nejspíš proto, že to bude technický olej do motoru ;)

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% ricinový olej lisovaný za studena
INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz