/    /    /    /    /  

Numi Rooibos Chai

Značka:
Množství: 1 ks, 2,7 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 18 ks, 48,6 g / 119 Kč 100 ks, 270 g / 641 Kč
Kategorie: Rooibosy, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: FAIR TRADE, USDA ORGANIC, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
8
ks
Bez DPH 7 Kč
9 bodů ks

Numi Rooibos Chai

Nyní si můžete dopřát hřejivou kořeněnou chuť kvalitního červeného čaje s tradičním indickým kořením. Hřebíček, nové koření, zázvor, muškátový oříšek, skořice a kardamom zahřejí a poškádlí chuťové buňky. Rooibos Chai Numi vám zpříjemní volné chvíle.

Čaje Numi tea obsahují pouze ty nejkvalitnější bylinky, sušené ovoce a koření, a tak není potřeba přidávat umělá aromata, oleje a vůně. Tento kvalitní přírodní čaj mluví sám za sebe. 

Čajové lístky i další použité suroviny v čajích Numi tea pocházejí z fair-trade zemědělství. Výrobce se také snaží minimalizovat negativní dopady produkce na životní prostředí. Proto využívá recyklovaný, snadno rozložitelný papír, obaly jsou potištěny sójovým inkoustem a krabičky nejsou baleny do zbytečného celofánu.

Použití: Čaj zalijte čerstvě převařenou horkou vodou. Nechte louhovat minimálně 5 minut.

Tip: Výsledný nápoj můžete dochutit podle vlastní fantazie a nálady. Skvěle chutná s medem, s mlékem a třtinovým cukrem nebo se sladkou smetanou.

Numi Rooibos Chai

Teraz si môžete dopriať hrejivú korenistú chuť kvalitného červeného čaju s tradičným indickým korením. Klinček, nové korenie, ďumbier, muškátový oriešok, škorica a kardamón zahrejú a pošteklia chuťové bunky. Rooibos Chai Numi vám spríjemní voľné chvíle.

Čaje Numi tea obsahujú iba tie najkvalitnejšie bylinky, sušené ovocie a koreniny, a tak nie je potrebné pridávať umelé arómy, oleje a vône. Tento kvalitný prírodný čaj hovorí sám za seba.

Čajové lístky aj ďalšie použité suroviny v čajoch Numi tea pochádzajú z fair-trade poľnohospodárstva. Výrobca sa tiež snaží minimalizovať negatívne dopady produkcie na životné prostredie. Preto využíva recyklovaný, ľahko rozložiteľný papier, obaly sú potlačené sójovým atramentom a škatuľky nie sú balené do zbytočného celofánu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos1), Hřebíček1), Nové koření1), Zázvor1), Muškátový oříšek1), Skořice1), Kardamom1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com