/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Rooibosy
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Bylinkový ochucený čaj Rooibos, čokoláda a vanilka English Tea Shop kombinuje lehce nahořklou chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelově sladkým rooibosem. Čaj má lehkou sladkou čokoládovo-karamelovou chuť, doplněnou o kořeněnou vanilku. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tuto výbornou chuť dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Rooibos je nejen velice chutnou náhražkou klasického čaje, ale je také zdravý. Obsahuje množství vitaminů a antioxidantů, které chrání organismus, posilují ho a brání předčasného stárnutí. Rooibos v kombinaci s čokoládou a vanilkou nejen že báječně chutná, ale také navozuje dobrou náladu a zmírňuje negativní známky stresu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu.

English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka

Bylinkový ochutený čaj Rooibos, čokoláda a vanilka English Tea Shop kombinuje ľahko horkastú chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelovo sladkým rooibosom. Čaj má ľahkú sladkú čokoládovo-karamelovú chuť, doplnenú o korenistú vanilku. Vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete túto výbornú chuť dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Rooibos je nielen veľmi chutnou náhradou klasického čaju, ale je tiež zdravý. Obsahuje množstvo vitamínov a antioxidantov, ktoré chránia organizmus, posilňujú ho a bránia predčasnému starnutiu. Rooibos v kombinácii s čokoládou a vanilkou nielen že výborne chutí, ale tiež navodzuje dobrú náladu a zmierňuje negatívne známky stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos, Kousky vanilky, Kousky čokolády, Přírodní příchuť čokolády, Přírodní příchuť vanilky
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz