/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Rooibos

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Rooibosy
Certifikáty: FAIR TRADE, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Rooibos

Porcovaný bylinný čaj rooibos English Tea Shop je skvělým osvěžujícím nápojem bez obsahu teinu. Díky tomu je vhodný pro pravidelnou konzumaci kdykoliv během dne a to i pro děti a těhotné a kojící ženy. Lehká přirozeně sladká chuť rooibosu vás povzbudí, příjemně naladí a dokonce má pozitivní vliv na zdraví.

Lístky z keře rooibos mají tmavou medovou barvu, stejně tak jako získaný nálev. Čaj má jemnou osvěžující chuť, lehkou, karamelově až medově sladkou. Můžete si jej vychutnat jen tak bez zbytečného doslazování. Rooibos je nejenom chutný, ale také zdravý, pomáhá při bolestech hlavy, mírní nevolnost s ní spojenou a celkově povzbuzuje organismus.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Rooibos je vhodný pro přípravu horkého i studeného nápoje.

English Tea Shop Rooibos

Porciovaný bylinný čaj rooibos English Tea Shop je skvelým osviežujúcim nápojom bez obsahu teínu. Vďaka tomu je vhodný pre pravidelnú konzumáciu kedykoľvek počas dňa a to aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľahká prirodzene sladká chuť rooibosu vás povzbudí, príjemne naladí a dokonca má pozitívny vplyv na zdravie.

Lístky z kríka rooibos majú tmavo medovú farbu, rovnako tak ako získaný nálev. Čaj má jemnú osviežujúcu chuť, ľahkú, karamelovo medovo sladkú. Môžete si ho vychutnať len tak bez zbytočného dosladzovania. Rooibos je nielen chutný, ale aj zdravý, pomáha pri bolestiach hlavy, mierni nevoľnosť s ňou spojenú a celkovo povzbudzuje organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz