/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Rooibosy
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

Červený čaj s granátovým jablkem a černým rybízem English Tea Shop je jako vzácný poklad pro všechny milovníky superpotravin.

Superpotraviny jsou suroviny, které jsou výjimečné svou vysoce výživnou hodnotou, jsou bohaté na antioxidanty, předchází předčasnému stárnutí organismu a jsou prospěšné pro naše zdraví.

Červený čaj English Tea Shop je vyváženým mixem superovoce. Granátové jablko, černý rybíz, ibišek, maliny a brusinky spolu s čajem Rooibos jsou jak splněný sen milovníka superpotravin. Tak udělejte něco pro své zdraví a ochutnejte superčaj.

Použití: Pro přípravu použijte čerstvou převařenou vodu. Čajový sáček zalijte 0,2 l horké vody a nechte louhovat 3- 5 minut. Podle chuti ochuťte čaj medem, třtinovým cukrem či citronovou šťávou.

English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

Červený čaj s granátovým jablkom a čiernymi ríbezľami English Tea Shop je ako vzácny poklad pre všetkých milovníkov superpotravín.

Superpotraviny suroviny, ktoré sú výnimočné svojou vysoko výživnou hodnotou, sú bohaté na antioxidanty, predchádzajú predčasnému starnutiu organizmu a sú prospešné pre naše zdravie.

Červený čaj English Tea Shop je vyváženým mixom superovocia. Granátové jablko, čierna ríbezľa, ibištek, maliny a brusnice spolu s čajom Rooibos ako splnený sen milovníka superpotravín. Tak urobte niečo pre svoje zdravie a ochutnajte superčaj.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bio Rooibos, Bio Ibišek, Bio Kousky Granátového Jablka, Bio Pražené Kousky Kakaa, Bio Koncentrát z Granátového Jablka, Bio Koncentrát z Brusinek, Bio Koncentrát z Malin, Bio Koncentrát z Černého Rybízu s Přírodní Příchutí Granátového Jablka a Jahod
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz