/    /    /    /    /    /  

Numi Rooibos

Značka:
Množství: 100 ks, 240 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 18 ks, 43,2 g / 119 Kč 1 ks, 2,7 g / 8 Kč
Kategorie: Rooibosy
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
641
ks
Bez DPH 557 Kč

Numi Rooibos

Bylinný porcovaný čaj Numi Rooibos je skvělým osvěžením kdykoliv během dne. Lehká přirozeně sladká chuť s jemnými vanilkovými podtóny povzbudí, zažene žízeň a navíc neobsahuje kofein, takže čaj můžete bez obav popíjet po celý den. Rooibos je sám o sobě sladký a již jej nemusíte doslazovat, můžete jej ale ochutit mlékem.

Lístky keře rooibos vytvoří skvělý osvěžující nápoj, který má lehkou sladkou chuť, povzbudí vás a příjemně naladí. Kromě příjemné karamelovo-vanilkové chuti je rooibos také zdraví prospěšný. Posiluje celé tělo, pomáhá mu lépe se vyrovnat se stresem a také pomáhá při bolestech hlavy. Šálek rooibosu si můžete dopřát kdykoliv během dne a nemusíte se bát nespavosti, neboť je bez obsahu teinu.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Numi Rooibos

Bylinný porciovaný čaj Numi Rooibos je vynikajúcim osviežením kedykoľvek počas dňa. Ľahká, prirodzene sladká chuť s jemnými vanilkovými tónmi povzbudí, zaženie smäd a navyše neobsahuje kofeín, takže čaj môžete bez obáv popíjať po celý deň. Rooibos je sám osebe sladký a už ho nemusíte doslaďovať, môže sa však ochutiť mliekom.

Lístky kra rooibos vytvoria vynikajúci osviežujúci nápoj, ktorý má ľahkú sladkú chuť, povzbudí vás a príjemne naladí. Okrem karamelovo-vanilkovej chuti rooibos zároveň prináša prospech pre zdravie. Posilňuje celé telo, pomáha mu lepšie sa vyrovnať so stresom a takisto je výborný pri bolestiach hlavy. Šálku rooibosu si môžete dopriať kedykoľvek počas dňa a nemusíte sa báť nespavosti, pretože je bez obsahu teínu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com