/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Rooibos, potěšení z brusinek a vanilky

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Rooibosy, Dárky pro děti
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Rooibos, potěšení z brusinek a vanilky

Bylinný čaj Cranberry Vanilla Delight English Tea Shop kombinuje šťavnatou chuť ovoce s karamelově nasládlým rooibosem a nahořklým praženým kakaem. Tato osvěžující ovocná chuť potěší smysly i tělo, příjemně vás naladí a povzbudí. Navíc, díky praktickým čajovým sáčkům si můžete výbornou chuť čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Základ čaje tvoří květ ibišku, který dodává nejen příjemnou chuť, ale je také zdraví prospěšný. Ibišek obsahuje množství minerálů a vitaminů, obzvlášť vitaminu C, které mají na organismus výborný antioxidační a regenerační vliv. Čaj spojuje jedinečnou chuť karamelově sladkého rooibosu s příjemně nahořklými kakaovými boby a osvěžujícím lesním ovocem.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4- 5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 2- 3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na ibišek!

English Tea Shop Rooibos, potěšení z brusinek a vanilky

Bylinný čaj Cranberry Vanilla Delight English Tea Shop kombinuje šťavnatú chuť ovocia s karamelovo sladkastým rooibosom a horkastým praženým kakaom. Táto osviežujúca ovocná chuť poteší zmysly aj telo, príjemne vás naladí a povzbudí. Navyše, vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete výbornú chuť čaju dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Základ čaju tvorí kvet ibišteka, ktorý dodáva nielen príjemnú chuť, ale je aj zdraviu prospešný. Ibištek obsahuje množstvo minerálov a vitamínov, obzvlášť vitamínu C, ktoré majú na organizmus výborný antioxidačný a regeneračný vplyv. Čaj spája jedinečnú chuť karamelovo sladkého rooibosu s príjemne horkastými kakaovými bôbmi a osviežujúcim lesným ovocím.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ibišek, Rooibos, Šípek, Pražené kakao, Kousky vanilky, Koncentrát z brusinek, Koncentrát z malin, Přírodní příchuť vanilky, Přírodní příchuť broskve
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz